logo slogan

Подаруй дитині свято

Пластилін

Пластилін

Час роботи: 10:00-22:00

Адреса: Ужгород, вул. Корзо, 3

Телефони: +38 066 113 74 84

Місто: Ужгород

 В самому центрі Ужгорода, за адресою вул. Корзо 3, знаходиться чудове дитяче кафе з оригінальною назвою “Пластилін”. Кафе “Пластилін” – це не просто дитяче кафе. Тут Ви зможете приємно відпочивати всією родиною. Поки батьки коштують смак запашної кави, малеча весело може провести час на великому ігровому майданчику. Тут вони з радістю полазять по гірках та лабіринтах, пограють на різноманітних дитячих ігрових автоматах. Також у кафе “Пластилін” дітлахам запропонують зайнятися орігамі, малюванням, ліпкою, грою на піаніно чи в баскетбол. Фішкою кафе “Пластилін” є звичайний пластилін. Його розкладають на столиках і пропонують малюкам виліпити будь-що. Потім малюки можуть приліпити чи покласти свій витвір на любе вільне місце в кафе, або, при бажанні, забрати його з собою. Окрім звичайних розваг в кафе “Пластилін” проводять різноманітні майстер-класи, в яких разом із дітьми (віком від 3 до 12 років) з радістю приймають участь і батьки.
   “Пластилін” не є класичним дитячим кафе. Тут нема специфічного дитячого меню. Вам запропонують каву “Goriziana” та кофейні напитки, какао, гаряче молоко, чай та різноманітні соки і домашні компоти. Також тут можна скуштувати смачне морозиво та молочні коктейлі.
   В кафе “Пластилін” можна весело проводити дитячі Дні народження. Зал можна замовити, як частково так і цілий.
   В залежності від кількості дітей (до 5-ти, до 10-ти чи більше 12-ти) діє спеціальна система знижок.
   Для самих малесеньких в кафе є спеціальний пеленальний столик. Працює WI-Fi. Приємна музика з дитячих мультфільмів, а також народні та класичні твори зроблять Ваш відпочинок у кафе “Пластилін” незабутнім.

 

Нажаль, ще ніхто не залишив відгук про цей заклад. Станьте першим!

Пластилін


Повернутись до результатів Обрати заклад
Babyevent.com.ua