logo slogan

Подаруй дитині свято

Тралі Валі - мережа кімнат відпочинку у Тернополі

Тралі Валі - мережа кімнат відпочинку у Тернополі

Час роботи: 10.00 - 22.00

Адреса: вул. Довженка, 8б ; вул. Київська, 7В та Проспект Злуки, 55/57.

Телефони: тел.: (068)301-01-07 (вул. Київська) ; (067) 889-78-44 (Вул. Довженка 8б) та (096) 888-51-92 (пр. Злуки, 55)

Місто: Тернопіль

Сайт закладу: https://www.instagram.com/tral1_val1/

  Кімнати відпочинку «Тралі-Валі»: місце, де для дітей "рай ".
Це світлі просторі приміщення з цікавим та затишним інтер’єром. Обидві кімнати (і на вул. Довженка і на вул. Київська) мають дві функціональні зони: банкетну та ігрову. У першій – зручні меблі для святкового застілля, побутова кухонна техніка, є годувальні крісла для зовсім маленьких діточок. У другій, яка має килимове покриття – шалено багато ігор та активностей для діток. Хатинка, батут, сухий басейн з гіркою, лазанка, машинки, конструктори, настільні ігри, x-box, караоке… Всього й не перелічиш, всі іграшки якісні та безпечні.
Найбільш цікаво у наших закладах дітям від одного до десяти років. Але якщо серед гостей будуть підлітки, вони також знайдуть собі захоплюючі заняття. Зрештою, як і дорослі, бо кожен з нас в душі залишається дитиною.
Клієнт орендує кімнату, тож святковий стіл організовує, як бажає. Ми просто надаємо можливості для усіх варіантів: кухонне приладдя і техніка – для їжі з дому, рекомендації та знижки – для кейтеринг-замовлень. На додаток у нас на місці можна придбати соки, води, святковий посуд та атрибутику, сувеніри за звичайною ринковою вартістю, без націнок. Навіть послуги фотографа Руслана Гаврилюка – замовити за пів ціни :).
«Любіть свого малюка – все інше є у нас», - це діюча філософія кімнат «Тралі-Валі». Ми створюємо найкращі умови для справжнього дитячого свята і гарного сімейного відпочинку!          

Нажаль, ще ніхто не залишив відгук про цей заклад. Станьте першим!

Тралі Валі - мережа кімнат відпочинку у Тернополі


Повернутись до результатів Обрати заклад
Babyevent.com.ua