logo slogan

Подаруй дитині свято

Піцерія-кафе "Бенедетто"

Піцерія-кафе "Бенедетто"

Час роботи: 10.00 - 23.00

Адреса: вул.15 Квітня 5А, ТЦ "Райцентр"

Телефони: 0352 420122, 068 5159706

Місто: Тернопіль

Сайт закладу: www.benedetto.com.ua/

У цьому закладі частину площі спеціально відведено для святкування дитячих днів народжень. Вона складається з трьох зон. Перша зона призначена для бенкету і розташована поряд з ігровим майданчиком, що дозволяє батькам постійно наглядати за дітками. Друга зона – ігровий майданчик - включає дитячий будиночок та цікаві іграшки для малюків. А для жвавих ігор іменинника та його друзів - лабіринт з драбинками, баскетбольне кільце, гірка і басейн із кульками. Перевагою кафе є третя зона, а саме, відділена велика кімната, що встелена килимом, для веселих розваг з аніматорами.

Штатних аніматорів тут, щоправда, немає. Але, як розповіла нам адміністратор закладу Христина Вандяк, кілька перевірених варіантів вам залюбки порекомендують. Крім того, якщо дитяче свято ви замовите на будній день, то гарантовано отримаєте три години перебування на ігровому майданчику у подарунок.

Спеціальних страв для святкового столу у «Бенедетто» не готують, і торт зокрема (цей головний десерт дозволяють принести із собою). Але обіцяють, що фірмові піца, паста, млинці та коктейлі обов’язково прийдуться вашому іменинникові та його гостям до смаку.

Нажаль, ще ніхто не залишив відгук про цей заклад. Станьте першим!

Піцерія-кафе "Бенедетто"


Повернутись до результатів Обрати заклад
Babyevent.com.ua