logo slogan

Подаруй дитині свято

Кафе «Бульвар»

Кафе «Бульвар»

Час роботи: 10.00 - 23.00

Адреса: бульв. Данила Галицького, 5

Телефони: (068) 012-19-41 (0352) 51-37-30

Місто: Тернопіль

Сайт закладу: dity.te.ua/bulvar

Для відвідувачів із дітьми та дитячих свят у цьому закладі облаштували цілий зал, яскравий та веселий. В ньому, поряд зі звичними банкетними столами, є ігровий куток з маленьким будиночком, гіркою, баскетбольним кільцем та цікавими іграшками. За словами бармена «Бульвару» Романа Мухи, найменшим гостям тут ніколи не буває нудно. І хоча власних аніматорів у закладі немає, мінімальна творча програма присутня: це різноманітні розмальовки, художній розпис по гіпсовим рельєфам тощо. Зрештою, ви можете запросити і своїх аніматорів – у залі вдосталь місця для активних дитячих ігор. Крім того, у закладі є настільний футбол, в який клієнти закладу можуть грати безкоштовно.

Для святкового дитячого столу у кафе «Бульвар» можна підібрати безліч страв – смачних, корисних, приготованих з натуральних домашніх продуктів. Заклад пропонує широкий вибір різноманітних коктейлів, десертів, тортиків. Втім адміністрація демократично ставиться до того, якщо ви забажаєте принести власний святковий торт.


Серед переваг кафе «Бульвар» варто також зазначити зручні меблі для діточок. Це, зокрема, годувальні крісла для зовсім крихіточок, а також маленький столик зі стільцями для дошкільнят.

Нажаль, ще ніхто не залишив відгук про цей заклад. Станьте першим!

Кафе «Бульвар»


Повернутись до результатів Обрати заклад
Babyevent.com.ua