logo slogan

Подаруй дитині свято

Сімейне кафе-кондитерська "Мелін"

Сімейне кафе-кондитерська "Мелін"

Час роботи: 10.00 - 22.00

Адреса: Пересопницкая ул., 10, Рівне, Рівненська, Україна 33000‎

Телефони: +380 362 634 461

Місто: Рівне

Сайт закладу: melin.com.ua

Сімейне кафе-кондитерська "Мелін", розташоване у самому центрі міста, приваблює не лише своїм затишним дизайном, а й найширшим асортиментом десертів у місті. Тут ви можете приємно відпочити всією родиною. Поки дорослі насолоджуються спілкуванням та вишуканими стравами, малюки весело проводять час у дитячому лабіринті.
 
Персонал кафе-кондитерської зустрічає вас приємними посмішками та вишуканими манерами. Тут приділяють неабияку увагу обслуговуванню клієнтів. 

Окрім того, "Мелін" — одне з небагатьох місць у Рівному, де можна відпочити з дітьми. Дитячий лабіринт кафе відрізняється своїм підходом до чистоти, оскільки тут мають власну службу прибирання.

А оскільки правильне харчування — це основа здоров’я та гарного самопочуття людини, то заклад рухається вперед до здорового харчування. Саме тому десерти в "Меліні" виготовляються за світовими рецептами та лише з високоякісних інгредієнтів. 

Саме завдяки високим стандартам якості кафе-кондитерська "Мелін" цього року отримала відзнаку від Ольги Фреймут та телевізійної програми "Ревізор". 

Завітайте та переконайтеся — у "Меліні" вам завжди раді!

Нажаль, ще ніхто не залишив відгук про цей заклад. Станьте першим!

Сімейне кафе-кондитерська "Мелін"


Повернутись до результатів Обрати заклад
Babyevent.com.ua