logo slogan

Подаруй дитині свято

Сімейний клуб «Зазеркалье»

Сімейний клуб «Зазеркалье»

Час роботи: 10:00 - 24:00 без выходных.

Адреса: г. Одесса ул. Крымская 70/1

Телефони: тел.: (048) 705-47-47

Місто: Одеса

Організувати дитячий День народження - справа непроста. Якщо ви хочете зробити для свого малюка незабутнє свято - звертайтеся до ресторану «Задзеркалля». Тут дитина зможе відчути себе в ролі улюбленого казкового героя, який буде брати участь у захоплюючих «пригодах» іграх та конкурсах. А особливо цікаво робити це в компанії своїх друзів.

У «Задзеркаллі» працюють аніматори, які не дадуть дітям нудьгувати під час святкування дитячого Дня народження. Попередньо ви можете обумовити сценарій розважальної програми, висловити свої побажання. Адже завжди потрібно враховувати вік та інтереси дитини. При бажанні батьки можуть брати активну участь у святкуванні і насолоджуватися гарним настроєм разом зі своєю дитиною.

Дитячі дні народження будуть включати цікаві конкурси, в яких хлопці охоче беруть участь. У ході конкурсів діти піддаються азартному відчуттю, змагаються між собою і прагнуть здобути першість. Такий хід свята не тільки веселить дітей, а й позитивно впливає на їх розвиток. Адже багато конкурсів дуже пізнавальні для діток, в основі їх сюжетів можуть бути знання з літератури, математики, географії і т.д.

У програмі дитячих днів народження обов'язково присутні гри. Під час них діти можуть вдосталь попустувати, пошуміти і повеселитися. Після такого активного проведення часу іменинник і його гості, напевно, будуть не проти перекусити. У ресторані «Задзеркалля» є спеціальне дитяче меню. У його складі виключно корисні і дуже смачні страви. А святковий торт або інші десерти вже точно не залишать малят байдужими.

Якщо ви хочете організувати казкові дитячі дні народження в Одесі, то вам слід звернутися в «Задзеркалля».

Найдорожче, що у нас є це наші спогади, так нехай же у вашої дитини буде багато радісних вражень, а простий спосіб збільшити їх кількість - замовити аніматорів.

http://club-zazerkalie.com/

Нажаль, ще ніхто не залишив відгук про цей заклад. Станьте першим!

Сімейний клуб «Зазеркалье»


Повернутись до результатів Обрати заклад
Babyevent.com.ua