logo slogan

Подаруй дитині свято

Юрашки

Юрашки

Час роботи: 10:00-22:00

Адреса: вулиця Краківська, 14

Телефони: +38 (032) 235-48-36 , +38 (067) 674-99-37

Місто: Львів

Сайт закладу: yurashky.com

Медові та імбирні пряники з ручним розписом
Наша майстерня, цінуючи історію та втілюючи в життя легенди Львова, намагається підтримувати традиції міста і в наш час. Ми виготовляємо медові пряники «юрашки», використовуючи давній перевірений досвід та доповнюючи його позитивними ідеями сучасного кулінарного мистецтва. А ви, ознайомившись із фото на нашому сайті, можете побачити готові витвори. Яскраві сердечка, різнобарвні зірочки – далеко не ввесь наш асортимент. Пряники у вигляді затишних будиночків створені з любов’ю та найкращими побажаннями для гурманів. Здається, що у кожній такій «солодкій хатинці» поселилися казка, від якої віє прекрасною львівською атмосферою.

Цікавий майстер-клас – креативний подарунок

Якщо ви хочете подарувати своїй дитині чи просто близькій людині гарні враження, майстер-клас з виготовлення пряників стане ідеальною ідеєю для цього. Побачивши, як народжуються справжні кулінарні шедеври від Майстерні пряників «Юрашків», ви полюбите цю прекрасну львівську традицію створення пряників.

Організація свят для дітей

Якщо ввести у пошукову систему запит «Дитяче День народження», вона видасть багато банальних ідей. Проте, саме Майстерня пряників «Юрашки» готові подарувати свято, яке стане для вашої дитини дійсно унікальним та запам’ятається надовго!

 

Нажаль, ще ніхто не залишив відгук про цей заклад. Станьте першим!

Юрашки


Повернутись до результатів Обрати заклад
Babyevent.com.ua