logo slogan

Подаруй дитині свято

ПІЦЕРІЯ «ФЕЛІЧІТА»

ПІЦЕРІЯ «ФЕЛІЧІТА»

Час роботи: 11.00-23.00

Адреса: пр. Соборності, 11

Телефони: 0332 71 71 09

Місто: Луцьк

Сайт закладу: www.grandpersona.com.ua/ua/info/pitseriya-felichita.html

Піцерія «Фелічіта», що у Луцьку на проспекті Соборності, 11, – найстарша серед усіх піцерій мережі компанії ГРАНД ПЕРСОНА. А ще ця піцерія давно стала улюбленим місцем для дітвори. Усі ж знають, як діти люблять піцу!

Святкування Дня народження малечі у «Фелічіті» - це яскраві, незабутні емоції, які залишаться в дитячій пам’яті назавжди. Адже у «Фелічіті» діток не тільки пригостять справжньою італійською піцою. Тут під час дитячого свята вони можуть відчути себе справжніми піцейоло! Піцмайстри «Фелічіти» розказують діткам історію цієї традиційної італійської страви, якою має бути справжня піца, як поєднуються її інгредієнти.

Найцікавіше починається тоді, коли кожен маленький гість сам готує власну піцу! Додавати в неї можна все, що полюбляєш! А ще – можна придумати свою назву! Ось де відкриваються дитячі таланти та є місце для фантазії! Ці страви, як і личить справжній піці, печуть на відкритому вогні, після чого дитина смакує її (сама ж зробила!) та пригощає друзів.

В особливому захопленні дітлахи – від спеціального диплому, який вручають кожному на завершення майстер-класу. У ньому написано: "Ви навчилися готувати справжню італійську піцу!"

І ще одна деталь, яку оцінять батьки іменинника: у День народження дитини «Фелічіта» на Соборності пропонує 25% знижки на все меню.

Нажаль, ще ніхто не залишив відгук про цей заклад. Станьте першим!

ПІЦЕРІЯ «ФЕЛІЧІТА»


Повернутись до результатів Обрати заклад
Babyevent.com.ua