logo slogan

Подаруй дитині свято

Готельно-ресторанний комплекс "Мелодія"

Готельно-ресторанний комплекс "Мелодія"

Час роботи: 11.00-24.00

Адреса: вул. Електроапаратна, 4

Телефони: +380959317070 або 28-78-66

Місто: Луцьк

Сайт закладу: melodija.com.ua/

Якщо у вашої дитини намічається день народження, обов’язково орендуйте зал для дитячого дня народження. Адже всі дітки так мріють долучитися до світу «дорослих застіль» зі справжнім рестораном, сервірованим столом, гарним обслуговуванням. Ця принесе стільки радості вашим дітям. Дозвольте їм відчути себе дорослими і солідними. Крім того, завзята компанія друзів вашої дитини напевно потребує багато місця для своїх ігор і розваг. А підлітки обов’язково захочуть потанцювати. Наш просторий зал надасть їм таку можливість.

Враховуючи особливості дитячого раціону, ми запропонуємо вам спеціальне меню з легкими, смачними та корисними стравами, напоями та солодощами. Суворий контроль над якістю нашої кухні і продуктів харчування стане гарантією здорової і ситної їжі на столі вашої дитини.

СВЯТКУЄМО ВЕСЕЛО І ЕКОНОМНО

Завдяки нам ви зможете відсвяткувати найвеселіший і незабутній день народження, при цьому, не сильно спустошивши свій бюджет. Адже у нас дійсно недорого, а значить вигідно. У вартість наших послуг входить плата за одну людину відповідно до складеного меню. За оренду залу ви не платите, і знову економите. На свій розсуд ви приносите свої напої та алкоголь, самі складаєте список страв, що також допомагає мінімізувати витрати. Повірте, настільки вигідно, смачно і красиво ви ще не відзначали свій день народження, ювілей або свято своєї дитини.

Нажаль, ще ніхто не залишив відгук про цей заклад. Станьте першим!

Готельно-ресторанний комплекс "Мелодія"


Повернутись до результатів Обрати заклад
Babyevent.com.ua