logo slogan

Подаруй дитині свято

Сімейне кафе Квартира

Сімейне кафе Квартира

Час роботи: 9.00 - 23.00

Адреса: ул.Полтавская, 28а

Телефони: (066) 213-94-94 (096) 213-94-94

Місто: Кропивницький (Кіровоград)

Сайт закладу: kvartira.kr.ua/

Це перше сімейне кафе нашого міста, це місце, де просто приємно проводити час. У нас є: більярд, караоке, дитяча кімната, VIP-зал, а тако ж основний зал з великою сценою, на якій кожен вечір проходять тематичні заходи, які обов'язково піднімуть ваш настрій до небес)))

Ваша «КВАРТИРА» пропонує Вам не тільки святкувати у нас Ваші свята, а й готова допомогти в їх організації. Ми будемо раді порадити Вам кращих ведучих, музикантів, фотографів і відеографів, які допоможуть зробити Ваше свято неповторним і незабутнім.

Для проведення свят в ресторані є спеціальне банкетне меню, а також власна кондитерська, яка прикрасить Ваше свято солодким шедевром.

Кожній людині, будь це дитина або дорослий, іноді так хочеться потрапити в атмосферу казки, зробити собі свято або просто провести час у відмінній веселій компанії, при цьому відчуваючи себе як вдома. Саме до створення атмосфери, яка буде до душі кожному, ми і прагнемо.

Тепер, що відносно цін, можу запевнити Вас, вони порадують, хто не вірить, в фотографіях спільноти Ви зможете знайти наше меню.

Чекаємо Всіх у Вашій квартирі !!!

Наша адреса: ТЦ «Авоська» вул. Полтавська, 28. Тел. 066-213-94-94

Нажаль, ще ніхто не залишив відгук про цей заклад. Станьте першим!

Сімейне кафе Квартира


Повернутись до результатів Обрати заклад
Babyevent.com.ua