logo slogan

Подаруй дитині свято

Семейный ресторанчик «Беби Бар»

Семейный ресторанчик «Беби Бар»

Час роботи: з 11.00 до 22.00

Адреса: Львівська пл. 4, Героїв Сталінграда , 6 , корп 6

Телефони: 537-22-23 , 095 791 58 98 // 223-34-56 , 095 586 31 39

Місто: Київ

Сайт закладу: www.baby-bar.kiev.ua/o-nas/

Запрошуємо Вас на посиденьки в сімейний ресторанчик «Бебі Бар» . Трошки про себе : ми відкриті , гостинні , добрі , чуйні , симпатичні , невеликі , але дуже затишні .

Із задоволенням познайомимося з хорошими батьками і пустотливими дітками для проведення веселого дозвілля . Ура , поки готується їжа , йде весела гра в ігровій кімнаті разом з доброю і уважною нянею.

А батьки тим часом можуть розслабитися , побалувати себе чимось смачненьким і зануритися в атмосферу безтурботного дитинства .

Тут можна відзначити День Народження свого малюка , вибрати програму з урахуванням віку і захоплень іменинника , прикрасити зал кульками , запросити фотографа і побалувати гостей шоколадним фонтаном.

Ми запрошуємо Клоунів і Піратів , Зайчика і Лисичку , Котика і Собачку , Чарівника і Лицарів , Білосніжку з гномами і Принца з Принцесою , Червону шапочку і Вовка і багатьох-багатьох інших казкових персонажів.

Ми працюємо з самими маленькими дітками від 0 і до 7 років. Тому в нашому меню ви знайдете багато дієтичних страв навіть для малюків до 1 року , це і кашки - малашки , і перетерті супчики , а так само пюре зі свіжих овочів і фруктів , дитячий чайок. Для діток постарше ми пропонуємо страви з менюшки , які складені за принципом гаряченьке - гарнір - салатик .

Ресторан має клубну систему знижок , коли ви стаєте нашими постійними гостями , ви стаєте членами нашої сім'ї і володарями нашої клубної карти.

У нас є меню англійською мовою , так що іноземні гості відчувають себе як вдома .

 Наші адреси та телефончики :

м. Київ , Львівська пл. 4 ,
телефончик : 537-22-23 , 095 791 58 98
e - mail : babybar2005@gmail.com

м. Київ , Героїв Сталінграда , 6 , корп 6
телефончик : 223-34-56 , 095 586 31 39
e - mail : babybar2011@mail.ru

Ми щодня працюємо для Вас з 11.00 до 22.00 !

З 1 березня у нас з'явилися кулінарні розважальні програми та майстер -класи , де дітки у фірмових фартушках разом з нянею -аніматором готують частування і нагороджуються дипломом " Справжнього кухаря" , а наші кухарі приймають у діток їх самостійну роботу у вигляді дуже смачною піци , чарівного печива і веселого сендвіча . Тривалість 1 година 20 хвилин , вартість 100 грн з дитини.

FREE WI - FI

Гость (06.12.2014): Это БЫЛ наш семейный детский ресторанчик на оболони не один год....БЫЛ!!!!! Больше туда ни ногой ни я, ни моя семья, ни мои знакомые...Почему? Отношение к клиенту..... Был инцидент недавно в ноябре 2014г. - украли там пуховое пальто у моей жены ((((((( Стоимость его на текущий момент порядка 4-5 тыс.... ((((( Администраторы вешали лапшу по телефону 3 недели, но кроме компенсации в 1000 грн. на депозит я ничего от них не услышал, тоесть я должен был с семьей "проесть" жены пуховик и это после того как она возвращалась домой с ребенком в мороз без верхней одежды (благо на такси)....после не одного года празднований всех семейных событий там...... Нет слов. Уроды, жуйте сами на свою штуку гривень и наслаждайтесь!!!!! А я займусь антирекламой в интернете, надеюсь меня услышат не состоявшиеся ваши клиенты. Кстати - камеры у них для вида висят.....это они уже милиции рассказали, которую мы вызывали чтобы зафиксировать факт кражи...... Чтобы не быть голословным, кому интересно подробнее - вот мой ящик - пишите, если хотите.... igor.bb3@gmail.com Ну и теги для поисковиков: Беби Бар, Бэби Бар, Bebi Bar

Семейный ресторанчик «Беби Бар»


Повернутись до результатів Обрати заклад
Babyevent.com.ua