logo slogan

Подаруй дитині свято

Піцерія «Grande Pizzeria»

Піцерія «Grande Pizzeria»

Час роботи: 11.00-23.00

Адреса: вул. Гаркуші, 21

Телефони: +38 (099) 634 42 22 +38 (067) 788 33 82

Місто: Івано-Франківськ

Сайт закладу: grandepizzeria.com.ua/

Дорогі гості, приходьте до нас зі своїми дітками, адже саме для них ми облаштували сучасну ігрову кімнату! Казковий будиночок, гірка, батут, басейн із веселими кульками, мультфільми, танці та спортивні змагання з віртуальними тренерами "Wii" та безліч інших веселих розваг чекають ваших дітлахів щоденно з 11:00 до 23:00!

 GRANDE PIZZERIA є першим kids-friendly преміум закладом Івано-Франківська!

У весняну пору, коли надворі ще доволі прохолодно, влітку, коли спека невиносима, чи дощової осінньої днини, коли сонечко ще ховається за сірими хмарами, або в сумну зимову пору, коли дитячі майданчики стають небезпечно холодними для ігор на вулиці, ми пропонуємо батькам приводити своїх малят в ігрову кімнату GRANDE PIZZERIA!
Адже на маленьких непосид тут чекають не тільки весела гірка, батут, настільні ігри, будиночок та сухий басейн із кольоровими кульками, а ще й найсучасніші комп’ютерні ігри! Влітку в нас лагідно працюють кондиціонери, а зимою гріють доброзичливі батареї.
Саме так GRANDE PIZZERIA творить атмосферу свята батькам і малятам!

Або якщо Вам потрібно провести бізнес-зустріч, і зовсім немає можливості залишити дитину вдома, теж неодмінно приходьте до нас! Поки ви з бізнес-партнерами будете обговорювати умови укладання угоди, наші турботливі няні подбають про Вашу дитину в ігровій кімнаті з безліччю сучасних іграшок та інтерактивних ігор!

Вартість послуги 20 грн. за годину.
Номери бронювання: (099) 634 42 22, (067) 788 33 82.

Ласкаво просимо!

Нажаль, ще ніхто не залишив відгук про цей заклад. Станьте першим!

Піцерія «Grande Pizzeria»


Повернутись до результатів Обрати заклад
Babyevent.com.ua