logo slogan

Подаруй дитині свято

Як організувати Дитячий День Народження за допомогою нашого сервісу

День народження - це найкраще свято нашого дитинства. Але щоб це свято залишило лише приємні спогади як у гостей маленького іменинника, так і у самого іменинника, батькам потрібно зробити чималу роботу.

Отже, для чудового і веселого дитячого свята потрібно:

1. Заклад, який має або дитячу кімнату або дитячий майданчик

2. Аніматори, які мали б прийстойні костюми, програму, розраховану на вік вашого малюка, і гарні рекомендації

3. Потрібно прикрасити не лише дитячу кімнату до того, як прокинеться іменинник, але й місце святкування

4. Дитячий День Народження просто неможливий без святкових ковпачків, дудочок, свистків, гірлянд, словом різноманітних дрібничок, що відрізняють ваш день народження, серед усіх інших.

5. Відеозапис або професійна фотозйомка допоможе вам на довгі роки зберегти враження від кожного дня народження вашого малюка

6 І який же День Народження без іменинного торта?! Отже потрібно вибрати дизайн, смак, знайти перевіреного кулінара і замовити своєму імениннику смачну красу.

Але приготування до Дитячого Дня Народження займають багато часу, якщо кожен пункт виконувати окремо. Щоб зберегти такий дорогоцінний батьківський час та не спустошити гаманці, пропонуємо скористатись нашим сервісом http://babyevent.com.ua/ , де ви зможете за допомогою детальних фільтрів обрати найбільш підходящий заклад, аніматора, прикраси, кулінара та інші важливі дрібнички для Дня Народження вашого малюка.

 

Як користуватись сервісом?

 

1. Для початку, ви обираєте місто, у якому бажаєте організувати свято для свого малюка

2. Потім натискаємо вкладку "Заклади" і переходимо на сторінку, де представлені заклади вашого міста

3. Завдяки фільтрам злівого боку сторінки, ви обираєте, який саме заклад вам потрібен. При кожному виборі, система автоматично прибирає зі сторінки ті заклади, які не відповідають вашим побажанням.

4. Щоб переглянути інформацію про заклад, який відповідає вашим побажанням, ви натискаєте на назву закладу і переходите на сторінку із його описом. Також на цій сторінці ви можете переглянути фото закладу, відгуки про заклад, а також переглянути афішу запланованих міроприємств у закладі.

5. Якщо вас влаштовує обраний вами заклад, ви можете занести його до свого нотатника, натиснувши в правому нижньому куті "Обрати заклад". Обрати ви можете декілька закладів.

6. Якщо переглянутий заклад вас не влаштовує, ви можете повернутись до попереднього перегляду результатів натиснувши у нижньому лівому куті "Повернутись до результатів"

7. Так само ви можете обрати Аніматора, Прикраси для свята, Солодощі на замовлення, Різні дрібнички.

 

Щоб переглянути обрані вами позиції по Закладах, ви можете натиснути на картинку "Мої заклади". Так само можна переглянути позиції по вибраній вами Анімації, натиснувши на картинку "Моє шоу". Усі інші позиції можна переглянути, натиснувши на "Мої родзинки".

Обравши заклад, анімацію, прикраси, солодощі для Дитячого Дня Народження ви можете одним натиском роздрукувати усю обрану вами інформацію, натиснувши на "Друк".

Таким чином, ви матимете готовий список уже обраних і переглянутих пунктів для чудового Дитячого Дня Народження. Вам залишається лише передзвонити у вибрані компанії і замовити усе те, що ви б хотіли для свого малюка.

Ви заощаджуєте свій час на поїздках по закладах свого міста, на пошуку інформації у знайомих щодо аніматора, пошук кулінара для замовлення торта і пошук по крамницям різноманітних дрібничок. які прикрашають День Народження Дитини.

 

Якщо ви знаєте певну компанію або заклад, який би хотіли порекомендувати іншим батькам для створення незабутнього свята Дня Народження, ви можете самостійно її додати натиснувши - "Додати Заклад".

З пропозиціями та коментарями звертайтесь за адресою info@babyevent.com.ua

Ми допоможемо вам створити справжнє незабутнє свято Дня Народження для своєї дитини!

Подаруй дитині Свято!