logo slogan

Подаруй дитині свято

Повернутись до попереднього перегляду

Як відзначити перший день народження дитини

Як відзначити перший день народження дитини

Перегорнувши сторінку календаря, ви раптом розумієте, що наближається перший день народження вашої дитини. Коли ж він встиг вирости? Здається, що всього лише кілька місяців тому він навчився сидіти самостійно. Скоро йому виповниться рік. Настав час спланувати незабутнє сімейне свято.

Як же відзначити таку неймовірну подію? Зрештою, перший день народження за своєю значущістю не поступається святкуванню таких важливих дат, як 16 - і 18- річчя. Звичайно ж, сама дитина не зможе оцінити ваші старання, подарунки та святковий торт. Але, незважаючи на це, перший день народження дитини потрібно відзначити.

Перший день народження дитини: кого запросити?

Насамперед, запрошуйте тих людей, яких дитина знає і любить. Перший день народження - це не час для виряджених клоунів, найнятих для розваги. Можливо, вони і сподобаються дитині, але висока ймовірність того, що ви просто вкинете гроші на вітер. Дитина ще занадто маленька, тому прибережіть ідею з клоунами для дня народження, який вона зможе запам'ятати. Запросіть пару діток, з якими ваша дитина постійно грає у дворі. Дитині на своєму першому дні народженні не потрібен натовп діточок його віку, необхідні близькі люди: мама, тато, бабусі й дідусі.

Перший день народження дитини : де відсвяткувати ?

Відзначити перший день народження дитини можна в будь-якому місці, головне, щоб малюк відчував себе там дуже комфортно. Якщо дитині подобається парк недалеко від будинку - відсвяткуйте там. Найбільш комфортним для дитини місцем буде, звичайно ж, будинок. Крім того, відзначаючи перший день народження дитини вдома, легше дотримуватися режиму. Після того, як дитина розгляне всі подарунки і награється з гостями, її можна буде запросто вкласти спати.

Перший день народження дитини: як вибрати час ?

Зрозуміло, ви знаєте, коли ваша дитина найбільш активна. Якщо вона дуже рухлива і грайлива вранці, подумайте над тим, щоб спланувати святкування першого дня народження дитини в ранкові години, а не ближче до обіду або під час денного сну. Всі гост , безсумнівно, зрозуміють, чому ви вибрали саме цей час. А якщо і не зрозуміють самі, причину легко пояснити.

Перший день народження дитини: як створити святковий настрій ?

У наш час магазини рясніють різними прикрасами: свічками у формі цифр і звіряток, яскравими паперовими окулярами, краватками, капелюхами, гучними свистульками, оригінальними гірляндами, - тільки купуй! А, може, ваша дитина в захваті від самих звичайних повітряних кульок ? Навіщо тоді винаходити велосипед ?

Перший день народження дитини: чим пригощати ?

Над їжею також доведеться подумати. Якщо на першому дні народження дитини будуть присутні і інші діти, - не вдавайтеся в кулінарні експерименти, щоб не спровокувати у дітей появу алергічної реакції. Як варіант, можна пригощати маленьких гостей їжею, яку можна взяти в руку. Але, напевно, найкраще буде, якщо ви обговорите це питання з батьками запрошених карапузів.

Перший день народження дитини: що подарувати ?

Приготуйтеся до того, що перед цією значною подією всі запрошені постійно питатимуть, що подарувати дитині. Чому вони не зможуть обрати самі? Інші батьки напевно знають, що всі дітки різні. Дорослі, у яких немає дітей, просто не знають, що може стати в нагоді малюкові. Чесно розкажіть про те, що потрібно дитині. Якщо свекруха збирається купити що-небудь потенційно небезпечне для дитини, відмовте її і подайте нову ідею. Адже якщо таку річ дати дитині, потім дуже складно буде забрати .

Перший день народження дитини: як відобразити ?

Зрозуміло, подію потрібно задокументувати на фотоапарат або відеокамеру. З яким задоволенням ви з дитиною будете розглядати знімки, коли вона підросте ! Однак, передбачте такий важливий момент: краще найняти для цього фахівця. Ні, не для того, щоб якість зйомки була чудовою. А для того, щоб у перший день народження своєї дитини бути поруч з нею, розділити її радість, надихнутися її ентузіазмом, а не ходити за нею тінню з фотоапаратом. Насолоджуйтесь тим, що відбувається разом з дитиною , адже час летить так швидко!

Автор - Марія Білуха

Дата публікації: 19.11.2013