logo slogan

Подаруй дитині свято

Повернутись до попереднього перегляду

Як відсвяткувати перший День Народження дитини без неприємних сюрпризів?

Як відсвяткувати перший День Народження дитини без неприємних сюрпризів?

Для вашого однорічного іменинника не матиме значення, як ви відсвяткуєте його День Народження. Чи буде це велике свято з великою кількістю гостей або піца з бабусею і дідусем - не важливо, головне, що б було весело маленькому іменинникові. Ось кілька порад, як зробити свято легким і приємним.

1. Головна страва святкового столу - іменинний торт

Спечіть або замовте спеціальний торт для іменинника. Нехай він буде у формі кішки, собачка або улюбленої іграшки малюка. Ваша дитина більше буде милуватися таким твором мистецтва, ніж є його.

2. Встановіть часові рамки для свята

Якщо на вашому святі не буде інших дітлахів приблизно того ж віку, що і іменинник, не варто розтягувати веселощі довше години або двох.

3. Не залишайте без нагляду дитини з повітряними кульками

Якщо ви хочете прикрасити приміщення повітряними кулями, зупиніть свій вибір на тих, які наповнюють гелієм. Звичайні повітряні кулі можуть стати причиною задухи діток віком до 4 років.

4. Не перевантажуйте себе

Якщо ви вирішили святкувати вдома, не намагайтеся приготувати самостійно 5 змін блюд. Щось приготуйте самі, щось купите в супермаркеті, а щось нехай принесуть з собою гості.

5. Фотографуйтеся перед святом

Сфотографуйте торт і дитини в його день народження до приходу гостей. Так само можете зробити серію портретних фото.

6. Нехай малюк грає

Не змушуйте дитину бути з дорослими. Малюкові важко утримувати увагу на чомусь одному довго. Нехай пограє новими іграшками, потім з дорослими, а потім можна і відпочити. Або в зворотному порядку.

7. Няня для дитини

Якщо ви плануєте святкувати День Народження малюка, найміть няню або попросіть когось із родичів залишитися з малюком, коли він втомиться.

Дата публікації: 22.08.2013