logo slogan

Подаруй дитині свято

Повернутись до попереднього перегляду

Як вибрати аніматора на дитяче свято

Як вибрати аніматора на дитяче свято

Вибір аніматора - один з найголовніших питань при організації дитячого свята. Адже саме ведучий створює неповторний настрій вашій дитині і її друзям. Дитячі спогади дуже важливі. Тому потрібно знати, на що звернути увагу при виборі аніматора, щоб свято вдалося, а діти залишилися задоволені.

Аніматор - це не просто клоун, який розважатиме ваших дітей. Це, по суті, той же тамада, тільки він розважає не дорослу аудиторію. Причому образ у такого ведучого може бути самий різний: від Аладіна до Вінні-Пуха. Саме від образу зазвичай залежить вся розважальна програма.

При виборі аніматора потрібно враховувати наступні моменти:

- Наявність у ведучого певного реквізиту для проведення та організації конкурсів під час свята;

- Аніматор повинен розбиратися в дитячій психології;

- Бажано, щоб у нього була педагогічна освіта;

- Наявність відгуків, портфоліо і досвіду проведення дитячих свят.

Якого аніматора вибрати

Насамперед поговоріть зі своєю дитиною. Кого вона хоче побачити на святі, який персонаж зможе її порадувати або кого вона хоче показати своїм друзям. Якщо дитина не може визначитися, просто поспостерігайте за нею. Які мультики малюк більше любить, яких персонажів він малює, про кого розповідає своїм друзям і знайомим. Може бути, у дитини є якась улюблена казка, яку ви читаєте на ніч.

Далі зберіть список потенційних аніматорів. Не важливо, скільки їх буде: 2-3 або 10, головне, щоб вам було з кого вибрати. Проаналізувавши зовнішні чинники (ціна, відгуки, портфоліо) приберіть більшу частину залишивши пару варіантів. Їм призначте особисту зустріч для того, щоб обговорити всі умови.

Організація

Заздалегідь випишіть всі ваші запитання, щоб не забути чогось важливого. Не соромтеся запитувати або просити щось зробити, так як від цього залежить радість вашої дитини. Особливу увагу зверніть на те, чи зможе аніматор впоратися з тим персонажем, який вам необхідний. Також варто відзначити його манеру розмовляти і участь в складанні програми.

Досвідчені ведучі вже мають в запасі набір готових планів заходів. Якщо жодна із запропонованих програми вам не підходить, складіть власний сценарій. Дуже важливо прописати навіть найменші деталі. Може бути, ваша дитина хоче почути якусь певну репліку або саме такий подарунок. Також обговоріть кількість присутніх дітей та сувеніри.

Найкраще з аніматором підписати договір. Нерідкі випадки, коли вони просто не являються на свято і повідомляють про відмову в самий останній момент. Узгодьте дату виступу і оплатіть заставу. Перед святом не забудьте ще раз подзвонити ведучому і уточнити деталі. Може бути, ви щось упустили.

Автор Анна

Дата публікації: 03.12.2014