logo slogan

Подаруй дитині свято

Повернутись до попереднього перегляду

Як святкують дитячий день народження в Америці

Як святкують дитячий день народження в Америці

День народження в Америці - одне з найулюбленіших свят. Але як і будь-який захід, тут працює роками перевірений сценарій або інструкція до дії.  Так ось... Дні народження тут різноманітні по темі і оформленню, але в основі їх лежить той же строго розроблений порядок, що, коли і як.

Перше. Всім розсилаються запрошення із зазначенням місця і часу, а так само строку, до якого гостю необхідно подзвонити нам і повідомити чи зможе він прийти.

Друге. Строгий алгоритм дій. Гість приходить, вручає подарунок, його не можна розпаковувати, треба подякую і відкласти подарунок на окремий стіл. Потім власне свято. Не їжа! Їжею тут не здивувати. Потрібно підготувати якийсь сценарій або купити цей час в дитячому ресторані, де все виконують фахівці. Це може бути - купання в басейні (той хто запрошує, оплачує всіх гостей), кіно, піратський острів (гостям заздалегідь пропонується прийти в костюмах), свято навпаки (де у всіх одяг навиворіт), вечір фокусів і т.д. Це основна частина свята, всім повинно бути весело і комфортно. Це простір для вашої фантазії і гаманця.

Стіл. Обов'язковий, але не головний. Тут набір їжі знову таки відомий заздалегідь згідно традиціям і інструкціям. Зручно, чи не так? Не треба придумувати, готувати. Їжа така –  піца (кожному по шматочку), сік і торт зі свічками. Ніяких само спечених страв і салатів! Гість може отруїтися, у нього може бути алергія, тому все краще замовити в ресторані. За негативні результати відповідатиме ресторан.

І ось тут ми підходимо до головного. Варто згадати, навіщо ми зібралися. Це день народження. Тому, швиденько з'їдаємо піцу. І ось тут то іменинник підходить до заповітного столу з подарунками і починає відкривати подарунки, зачитувати вголос поздоровлення і говорить «дякую»... А його тато (або мама) стоять поруч і записують у книжечку хто і що подарував. Навіщо? Зачекайте, дізнаєтеся в кінці.

І от коли втомлений іменинник, розкрив останній подарунок, його тато чи мама скажуть: "Час різати торт". На торті запалюють свічки, іменинник задуває їх, і гості співають «Happy birthday». Далі ріжеться торт. Герой дня отримує перший шматок.  Торт з'їли або розмазали по обличчю чи навкруги (це дозволено традиціями) і гості розходяться. Посуд, серветки, скатертина все одноразове, швиденько, одним рухом змітається в мішок для сміття.

В кінці необхідно вручити кожному гостю вручити мішечок з цукерками (стандартні мішечки продаються в кожному відділі магазину «все для дня народження») і подякувати. Але це не все. Треба дістати записи, хто і що подарував, і розіслати всім гостям листівки з подякою. Тепер все.

Автор Анна

Дата публікації: 06.04.2014