logo slogan

Подаруй дитині свято

Повернутись до попереднього перегляду

Як святкують день народження у столиці Франції

Як святкують день народження у столиці Франції

Дітей запрошують зазвичай в суботу або в середу, так як по середах тут не ходять до школи – у дітей вихідний. Перед святом зарання треба роздати запрошення, в яких вказана дата, координати батьків і прохання зателефонувати їм, щоб підтвердити будуть присутні запрошені чи ні. Зазвичай святкувати починають після обіду, десь о третій годині. Свято триває півтори-дві години.

Напої та солодощі ставляться таким чином, щоб діти могли все брати самі. Діти одночасно грають і куштують гостинці. Потім, традиційно, торт зі свічками. Тут прийнято всім маленьким гостям дарувати подаруночки. Зазвичай для кожного готується подарунковий пакетик, віддають його коли гості йдуть додому. Також є такий варіант: влаштовують "рибалку" - складають всі подаруночки у велику коробку і діти їх виловлюють вудками.

Коли батьки приходять забирати дітей, їм пропонують шматок торта і келих шампанського.

Для веселощів можна придумати ігри, конкурси і інші забавки. Дітям до трьох років командні ігри ще можуть бути не цікаві, вони ще замалі зрозуміти правила, і кожен робить по-своєму, що хоче. об’єднати їх можна за допомогою малювання. Наприклад, видати дітям великий аркуш щільного чорного паперу і кольорові крейди. Цим зацікавляться всі. Якщо дітки старші, то вже можна придумувати ігри, ляльковий театр, або запропонувати всім разом намалювати картину – посвяту для іменинника. Бажано, щоб коробочок з олівцями чи крейдою було багато, бо дітки дуже люблять повторювати один за одним, і коли один малює синім олівцем, то й другому обов’язково потрібен цей же колір.

Автор Анна

Дата публікації: 06.04.2014