logo slogan

Подаруй дитині свято

Повернутись до попереднього перегляду

Веселі ігри для малюків 4-5 років на день народження

Веселі ігри для малюків 4-5 років на день народження

Продовжуючи тему святкування дитячого дня народження, ми підібрали різноманітні ігри, які допоможуть зробити день народження для діток 4-5 років незабутнім.

Пароль

Кожній дитині, яка приходить у гості, ведучий (тато, мама, бабуся чи дідусь) оголошує, що вхід тільки по паролю. Якщо буде час, придумайте «урочисті ворота», через які потрібно пройти. Це може бути просто отвір дверей в кімнату, прикрашений кулями або квітами з гофрованого паперу. А можна придумати вузький і низький лаз між двома стільцями. Їх теж прикрасьте кулями або м'якими іграшками.

Пароль можна заздалегідь написати в запрошенні.

Салют на честь іменинника

Нашому імениннику 5 років, тому плескати будемо саме п'ять разів. Всі діти стають у коло. Всередину дитячого кола накидайте багато різнокольорових повітряних кульок. По команді ведучого діти плескають у долоні 5 разів, після цього швидко нагинаються за кульками, підкидають вгору зі словом «Салют!». Відразу нагинаються за наступною кулькою, знову кричать «Салют!» І так можна покричати, підкидаючи кульки, пару хвилин. Увімкніть веселу пісеньку, запишіть для сімейної хроніки це веселе привітання.

Пальчикове дерево

Щоб день народження запам'ятався дитині надовго, пропонуємо зробити картину «Чарівне дерево» пальчиковими фарбами. Бажано, звичайно, щоб у кожного гостя був свій власний колір. Пальчиків на руці стільки, скільки років нашому винуватцеві торжества, тому вмочати в фарбу будемо кожен пальчик. Таке панно цілком може прикрашати дитячу кімнату ще багато років. Ручкою підпишіть імена гостей.

Подорож

Відразу після їжі активні ігри не рекомендується проводити, тому займемося гігантською аплікацією. Розстеліть на підлозі рулонний папір для малювання або непотрібні шпалери (малюнком вниз). Заздалегідь виріжте з кольорового паперу хмари, сонечко, дерева, квіти, гори, море, рибок і т.д. А ще нам знадобляться види транспорту, на яких ми відправимо іменинника в подорож: машина, літак, повітряна куля, кораблик, слон. Якщо ви ще роздрукуєте і виріжете круглий портретик дитини, буде взагалі чудово.

Разом з дітьми розкладіть аплікацію, придумайте разом подорож, приклейте фігурки за допомогою клею - олівця.

Суп з цукерок

Це естафета. Принесіть дві каструлі, поставте їх на табуретки або просто на підлогу. Виберіть двох учасників, дайте кожному по черпаку. Тепер на відстані 2-3 метри від каструль складіть 2 жменьки цукерок. Переносити потрібно по одній цукерці в черпаку. Постарайтеся допомогти відстаючим, щоб перемогла дружба і діти отримали однакові призи.

Холодно - жарко

Звичайнісінька гра з пошуком захованої іграшки. Діти виходять з кімнати, ведучий ховає ведмедика, кличе всіх назад у кімнату. За словами «холодно-тепліше-жарко» діти розуміють, де шукати. Дітям у 5 років ця гра здається дуже таємничою.

Дискотека

Підійде музика з «Барбарікі» або «мультконцерт». Якщо дітки втомилися, наприкінці свята влаштуйте спільний перегляд улюблених мультиків - це завжди проходить з успіхом.

Відмінного Вам свята!

Автор Анна

Дата публікації: 20.05.2014