logo slogan

Подаруй дитині свято

Повернутись до попереднього перегляду

Вечірка "Принцеси"

Вечірка "Принцеси"

Вечірка в казковій стилістиці «Принцеси» - саме про таке свято мріє більшість дівчат.

Запрошення

Якщо Ви робите запрошення, обов'язково прикрасьте його стразами, блискітками чи стрічками.

Святкове частування

Тістечка або пиріжки з записками-передбаченнями, міні-кекси з прикрасами, лимонад з красивими трубочками, прикрашені фрукти, страви з красивими назвами, наприклад «Котлети по-королівські», «Картопля Ой-ля-ля», «Ласощі для царівни» і т.д.

Оформлення приміщення і столу

Для створення настрою стануть в нагоді повітряні кульки та гірлянди з відповідною тематикою. Елегантності і пишності оформлення додадуть стрічки. Звичайно рожеві.

Розваги

На вході юних принцес чекатиме скриня з коштовностями (коронами, чарівними паличками і другою біжутерією).

Після того, як всі принцеси приведуть себе в порядок, ведучий розповідає про те, що сьогодні вони потраплять на бал. Але для початку їм необхідно скласти іспити в школі принцес. Після проходження всіх випробувань дівчаткам видається сертифікат справжньої принцеси.

Важливо створити правильний настрій: наприклад ведучий і дівчатка звертаються один до одного: Принцеса Юлія, Принцеса Олена і т.д. На столі можна покласти картки з іменами.

Школа юних принцес

Вікторина на знання етикету . Дискусія і пояснення вітаються.

1. За святковий стіл можна сідати після запрошення господарів, господар сам розсаджує гостей. Хто знає, як? (Дівчина, хлопець - чергуючи; не можна розсаджувати подружні пари).

2. Якщо Ви господар, з якого боку Ви будете підносити гарячі другі страви? (З правого).

3. За ким повинен доглядати молодий чоловік за столом (за дамою ліворуч).

4. Ви в ресторані або на прийомі. Як потрібно покласти столові прилади (ніж і вилку), коли ви закінчили їсти страву і хотіли б, щоб його забрали? (паралельно один одному. Так офіціантові буде зручно забрати вашу тарілку, ні в якому разі не можна класти прилади хрест на хрест, це непристойно)

5. Які продукти можна брати руками? (Хліб, печиво, пиріжки, цілі фрукти, цілі помідори, огірки, і цукор-рафінад, якщо не подані щипці).

6. Які продукти можна їсти тільки за допомогою вилки? (М'які продукти: омлет, котлети, яєчню, каші, запіканку).

7. Як правильно їсти хліб? (Відламувати від скибочки невеликими шматочками, пальцями лівої руки).

8. Що значить слово «ввічливість»? (бути ввічливим - це знати, як себе вести).

9. Хто першим повинен закінчувати розмову по телефону? (при розмові з чоловіком закінчує жінка, при розмові з молодшим, закінчує старший, якщо умови рівні - той, хто зателефонував).

Урок танцю

Ведучий показує кілька па під музику і всі повторюють. Потім дівчатка стають в коло. Перша принцеса показує свій рух. Наступна - рух першої і своє. Третя учасниця повторює два попередніх і придумує своє. І так по колу.

Вручення сертифікатів принцес

Під урочисту музику кожна учасниця вечірки отримує сертифікат принцеси (можна посвідчення принцеси)

Текст приблизно такий:

Даний сертифікат підтверджує те, що (ім'я ) ___________________________________

є істинною принцесою і успішно здала всі іспити в школі принцес.

Сертифікат Принцеси дає право відвідувати бали і королівські прийоми, виходити заміж за принца, жити в казковому замку і т.д. 

Бал

Конкурс «Принцеса на горошині»

Динамічний конкурс з повітряними кульками. Перед дівчатами надуті повітряні кулі. Ведучий розповідає, що в одному з них захована заповітна горошина. За командою учасники починають лопати кульки. Той, хто перший знайде горошину - перемагає.

«Русалонька»

Дівчатка можуть відчути себе Русалочками і попускати мильні бульбашки. (Можна влаштувати конкурс, хто надує найбільшу кулю. Переможець отримує звання «Русалонька».

Автор Анна

Дата публікації: 22.12.2014