logo slogan

Подаруй дитині свято

Повернутись до попереднього перегляду

Тачки Макквіна і його друзі

Тачки Макквіна і його друзі

Ваша дитина обожнює машини? І щоденний перегляд мультиків «Тачки» і «Тачки 2» у вашому будинку - святий закон? Тоді подаруйте своєму малюкові на День народження свято в стилі гонок! Він буде в захваті від такого сюрпризу і точно запам'ятає його!

Ідея свята "Тачки Макквіна" 

Спробуйте відтворити сюжет мультиплікаційного фільму. Влаштуйте справжню, міжнародну гонку чемпіонів! З перепонами, пастками, підступністю суперників! І дайте можливість справжнім друзям допомагати один одному! А потім - запросіть їх усіх в тихе місце, парадиз для машин - Радіаторний Рай, і почастуєте «Бензиновим коктейлем» і бутербродами з «Машинним» маслом!

Підготовка до свята МакКвін

1. Запрошення на свято в стилі тачок

Запрошення для майбутніх гонщиків можна зробити у формі квитків на Гран-прі Формули 1. Знайдіть в інтернеті стандартний бланк такого квитка, за допомогою фотошопу додайте до картинки фотографію іменинника і основну інформацію про дату і місце проведення свята.

2. Прикраса ігрового майданчика, декорації для справжньої гонки. 

Для декорацій підійде все, що стосується автомобільної тематики. Старі шини від вашої, «дорослої» машини, ремонтні набори (вони, напевно, стануть в нагоді хлопцям на піт-стопах заїзду), чорно-білі прапорці (для розмітки поворотів на дорозі), жовті, червоні, чорні повітряні кулі.

Вхід в будинок оформіть в «гоночному» стилі. Постеліть доріжку - «злітну смугу» для болідів, поставте огороджувальні буї. А над дверима повісьте величезний банер, який дуже красномовно повідомлятиме про тематику святкової вечірки. 

Святковий стіл

Варто оформити в червоних тонах (улюблений колір Блискавки Макквіна) і встановити прямо посередині обрізки справжніх шин. З цих обрізків нехай визирає сам фаворит заїздів, головна супер-тачка мультфільму. Стільці теж покрийте червоною тканиною, і зав'яжіть ззаду чорно-білою стрічкою.

Хід свята в стилі тачок МакКвін

1. Зустрічаємо гостей

Гостей традиційно зустрічаємо біля дверей. Але для створення атмосфери раллі світового масштабу, можна влаштувати для кожної новоприбулої машини маленьке бліц-інтерв'ю. Наприклад, так.

Увага, увага! Для участі у фінальному заїзді прибув (просимо гостя представитися, сказати, звідки він, і вибрати номер, з яким він виступатиме на гонках). Отже, учаснику з Фінляндії ми присвоюємо номер 3 (малюємо маркером на руці цифру 3)! Скажіть, ви хвилюєтесь перед майбутнім змаганням? Ви не сумніваєтеся в своїй перемозі? І інші запитання. Якщо дітки губляться, і їм важко відповідати, підказуйте їм, підбадьорюйте.

2. Ігри та розваги для справжніх гонщиків

Отже, всі учасники заїзду вже в зборі! Саме змагання відбудеться пізніше, а зараз - у вас є можливість познайомиться з трасою, і трохи потренуватися!

Гра 1. Автотрек

Суть гри: діти пускають машинки по доріжках треку. 

Гра 2. Червоне світло, зелене світло

Правила: всі діти шикуються на стартовій лінії. По сигналу (ведучий показує зелений лист кольорового паперу) - біжать в сторону фінішу. Якщо ведучий піднімає червоний лист - потрібно зупинитися. Той, хто не встиг вчасно «пригальмувати» повертається до початку заїзду. Всі інші - продовжують по зеленому сигналу. Переможцю - приз!

Гра 3. Прикрутити колеса МакКвін (на швидкість)

Для цього завдання треба купити зарання величезний плакат з Блискавка Макквін, і приклеїли його на лист ДСП. Потім зробити окремо колеса (теж з ДСП) і просвердлити дірки в плакаті, де повинні бути гайки коліс. Суть завдання якраз і полягає в тому, щоб пластмасовими (або справжніми, як ви побажаєте) болтами прикрутити колеса до плакату, потрапивши в раніше підготовлені дірки.

Гра 4. Гонки

Всі дітки досить добре підготувалися до фінального заїзду. Прошу, на трек! Ми оголошуємо ФІНАЛ! 

Правила: діти повинні пробігти по намальованому треку від старту до фінішу, одягнені в картонні «гоночні машини». 

На старт! Увага! Руш!

Гра 5. Розфарбувати модельки машин

Після такого емоційно - насиченого змагання, потрібно запропонувати дітворі заняття спокійніше. Відправте їх малювати!

3. Солодкий стіл для Макквіна і компанії

Ось чим можна пригостити зголоднілих маленьких гонщиків:

- Карамель на паличці (під чорно-білі прапорці)

- Яблука в арахісі з шоколадною глазур'ю («Бензиновий коктейль»)

- Кекси з символами улюбленого мультфільму

- Тістечка «Слава Метра»

Ну і, звичайно ж, самий шикарний в світі торт «Дружба гонщиків».

Автор Анна

Дата публікації: 25.11.2014