logo slogan

Подаруй дитині свято

Повернутись до попереднього перегляду

Сценарій дня народження за мотивами мультфільмів «Клуб Міккі Мауса»

Сценарій дня народження за мотивами мультфільмів «Клуб Міккі Мауса»

Відмінний варіант вечірки як для хлопчика, так і для дівчинки.

Ідея вечірки

Щоб потрапити на вечірку найвідомішого діснеївського героя, Міккі Мауса, всі запрошені повинні стати членами клубу Міккі Мауса, для чого їм доведеться пройти випробування. Після вступу в клуб дітей чекають цікаві конкурси та справжні веселощі

Оформлення приміщення

У прикрасі приміщення вам допоможуть гірлянди, посуд та інші потрібні речі із зображеннями Міккі, Мінні та інших героїв, а так само різноманітні повітряні кулі!

Розваги

Частина 1: Випробування

Ми вже попередили вас - тільки найкращі можуть стати членами клубу Міккі Мауса! Тому всіх бажаючих чекають випробування.

Випробування 1: Експрес тест "Як добре ти знаєш Міккі?"

1. Які у Міккі кращі друзі? (Мінні Маус, пес Плуто і Дональд Дак)

2. Де знаходиться зірка Міккі Мауса на Алеї Слави? (В Америці, Голлівуді).

3. А чи знаєте ви, яка одна дуже характерна частина або навіть швидше дві частини тіла Міккі залишалися незмінними, як би він не крутився в кадрі? (Вуха. Це було і є частина бренду - вуха Міккі не рухаються)

4. А хто ж придумав Міккі Мауса? ( Звичайно ж, Міккі Мауса придумав Уолт Дісней, проте найперші малюнки і мультики з Міккі з'явилися завдяки компаньйонові і другові Діснея, Абу Айверкса).

Випробування 2: Спритники

Учасникам пропонується пройти від старту до фінішу з апельсином (мандарином, яблуком) на голові і спробувати не впустити фрукт. Член клубу Міккі Мауса повинен бути спритним!

Випробування 3: Відомі миші

Миші давним-давно з'являлися в казках, мультфільмах, фільмах, серіалах і книгах! Згадайте якомога більше! Хто згадав останню відому мишу - той і переможець.

Частина 2

Вечірка Клубу

Випробування пройдені! Час почати вечірку, в Клубі Міккі Мауса буде багато веселощів!

Починається час конкурсів!

Подзижчимо?

Веселий конкурс, протягом якого всі учасники повинні будуть дзижчати до знемоги, адже хто розсміється останнім, той і переможець!

Помалюємо?

Міккі Мауса дуже легко малювати - це під силу кожному! А кому не під силу - той може розфарбувати. Запасіться розфарбовками на тему Міккі Мауса і проведіть конкурс «хто швидше розмалює».

Потанцюємо?

Всі виходять танцювати. Головний предмет в цьому танці - вуха Міккі Мауса, які ведучий одягає на голову кому-небудь з танцюючих. Той, у свою чергу, повинен передати вуха комусь іншому, і так далі, суть ж конкурсу в тому, що в той момент, коли музика вимикається, дитина, що залишилася з вухами, вважається переможеною. Можна грати на вибування, а можна давати програвшому яке-небудь нескладне, але забавне завдання, яке він буде зобов'язаний виконати. Ведучий може зробити гру цікавіше, вимикаючи музику в зовсім несподівані моменти.

Подражнимося?

Міккі, як справжній артист, завжди репетирував свої ролі перед дзеркалом. В учасників конкурсу буде унікальний шанс побути чиїмось відображенням на час, для цього дітям потрібно розбитися на пари. Одна людина в парі - Міккі, а інша повинна віддзеркалювати всі руху першого, і чим довше це вдається такій парі, тим ближче вона до виграшу. Адже всі ці маніпуляції потрібно проводити з абсолютно серйозним обличчям! Можна, втім, грати заради гри - без переможених, зате всім буде весело. Можна додати веселу музику в якості акомпанементу.

Автор Анна

Дата публікації: 20.05.2014