logo slogan

Подаруй дитині свято

Повернутись до попереднього перегляду

Сценарій дня народження 7 років

Сценарій дня народження 7 років

Вибір тематики свята - один з найважливіших етапів підготовки в рамках організації дня народження 7 років. Залежно від того, чим захоплюється Ваша дитина, яка пора року на дворі, де буде проходити святкування, визначаємося з тематикою.

На тематику свята лягають декорації, костюми, конкурси, навіть страви можна робити з урахуванням тематики.

Насправді тут немає нічого складного. Наприклад, іменинниця - дівчинка, яка любить дивитися серіал про чарівниць. Темою свята може стати - вечірка чарівниць. Гості можуть бути в ошатних довгих сукнях, можна купити і видавати гостям такі аксесуари: капелюхи чарівників і «чарівні» парочки. Страви можна називати незвично: чи не компот, а підбадьорливий напій, зілля для принцес і т.д. Конкурси по суті можна брати будь-які, але при цьому придумати їм нові назви, постаратися наповнити їх атрибутами в тему («веселі старти для чарівниць», «чарівна вікторина» і т.д.).

Якщо є можливість святкувати день народження дитини 7 років на природі, то підійдуть квести, пошуки скарбів. Ця тема в принципі буде цікавою і хлопчикові, і дівчинці. Наприклад, вже зранку Ви можете подарувати іменинникові половину карти (створеної своїми руками) для пошуку скарбів. А другу половину вже віддати гостям. У підсумку по цій карті дітлахам необхідно буде пройти в пошуках скарбу (того, що Ви самі визначите в якості «скарбу» - солодощі, монетки, дрібні сувеніри і т.д.). Відповідно заздалегідь батькам необхідно скласти точки, де будуть заховані завдання, і нанести їх на карту.

Де б Ви не вирішили проводити день народження дитини 7 років, складіть заздалегідь план заходу і список тих людей, які будуть їх проводити. Пам'ятайте, що все одноманітне дітям нудно. А якщо дітям нудно, вони будуть надані самі собі і будуть грати в те, що їм до душі. Не завжди ці ігри хороші. Тому добре продуманий сценарій з іграми і часом на застілля, допоможе створити неповторну атмосферу свята.

Про що не забути

Пам'ятайте, що діти на відміну від дорослих не вміють ще себе займати. Тому обов'язково продумайте те, що відбуватиметься крім застілля. Так що без розважальної програми не обійтися. Заздалегідь виберіть ведучого. Ним може стати не закомплексований дорослий з наближених, бажано не мама, так як її накривати стіл, стежити за порядком і т.д.

Такого ведучого (аніматора, тамаду) можна і замовити для проведення дня народження дитини. А можна і вибрати відповідального (адже готуватися потрібно заздалегідь) і дуже веселого людини серед родичів або друзів сім'ї.

Особливу атмосферу і святковий настрій створить оздоблення квартири або території, де проходитиме торжество. Обов'язкові повітряні кулі, гірлянди та інші святкові краси.

Останнім часом серед дітей дуже популярний аквагрим. Це нанесення на шкіру малюнка спеціальними нешкідливими фарбами, які легко змиваються водою. Так Ви можете придбати набір для того, щоб всі маленькі гості перевтілилися в улюблених персонажів (хлопчики звичайно вибирають грим людини-павука, тигра, індіанця, а дівчатка - квіткові теми, комах, зірочки і т.д.).

Ігри та конкурси на день народження - мабуть, найважливіша частина програми. Чергуйте рухливі і спокійні ігри. Обов'язково готуйте невеликі призи за участь або нараховуйте призові бали, які потім змінюються на призи.

Не забудьте заздалегідь придбати весь необхідний реквізит. Підібрати музичний супровід, а також невеликі подаруночки для маленьких гостей іменинника.

Автор Анна

Дата публікації: 16.05.2014