logo slogan

Подаруй дитині свято

Повернутись до попереднього перегляду

Сценарій дитячого День Народження: «Шар-Шоу»

Сценарій дитячого День Народження: «Шар-Шоу»

Основним реквізитом, для проведення свята за даним сценарієм, є повітряні кульки. Їх має бути не просто багато, а дуже багато. Кімнату, в якій буде відбуватися свято, слід просто прикрасити гронами різних куль.

Десять з них слід вибрати заздалегідь і покласти в них записочки із завданнями. Щоб не плутатися, батькам краще відзначити їх кольором, наприклад, завдання класти тільки в зелені або в сині кулі. У яку гру діти гратимуть першу, залежить тільки від випадку.

Отже, свято розпочалося!

Батьки повідомляють дітям, що вони прибули в гості до Шушариків (а це такі маленькі гномики, які живуть на чарівних кульках, але тільки вночі, бо вдень, вони як і всі гномики ховаються вдома, у всякі щілини), на Шар-Шоу. І ось ці гномики, сховали в кожній зеленій кульці завдання, яке вони просять дітвору виконати.

Іменинник вибирає зелену кульку, і батьки її лопають. Ну і далі йде гра або завдання, яке написано в записочці.

1. Гра "Намалюйте нас".

Дітям потрібно намалювати Шушариків. Для цього кожній дитині видається по кульці і по фломастеру. Діти можуть малювати гномиків такими, як вони їх бачать. Перемагає, звичайно, дружба і маленькі, пам'ятні або солодкі призи отримують всі учасники.

2. Гра "Битва куль".

Діти діляться на дві команди, і між ними натягується мотузочок або просто на підлогу кладеться скакалка. Одній команді видаються червоні кулі, другий сині, штук по 5-10. Включається дитяча весела музика. І діти починають закидати свої кулі на половину суперників. Але й ті не дрімають, чужі кульки зі своєї території викидають і свої теж суперникам засилають. Стоп музика - стоп гра. На чиїй території більше "чужих" куль, та команда і програла. Так можна зіграти кілька разів.

3. Гра "Лопни кульку".

Маленькі повітряні кульки розміщуються в будь-якому зручному місці, наприклад на дверцятах шафи. Діткам видаються метальні стріли від дартс (можна безпечні з гумовим наконечником), в кожній кульці записочка з вказаним призом. Потрібно лопнути кульки цими стрілами (або просто потрапити в кульки), хто в які кульки потрапить, той такі призи і виграє.

4. Гра "Купа - мала".

Діти діляться на дві команди і їм видаються кульки і скотч. З цих матеріалів кожна команда повинна створити "купу" - змотати разом якомога більше куль. Ну а "мала", це коли діткам потрібно навалитися на створену "купу" і лопнути її.

5. Гра "Лист для Шушариків"

Діткам пропонується написати лист для гномиків. Дітям задаються питання, і вони дають відповіді, які дорослий вставляє у вже готовий текст.

Текст:

«Здрастуйте, дорогі Шушарики!

Ми .... пишемо вам лист. Ми знаємо, що ви любите їсти .... Пити ..... І спати .... Ми теж любимо ..... І взагалі ми дуже хороші ..... І добрі .... Як же ми вас дуже хочемо побачити. Приїжджайте до нас, за адресою .... »

Питання:

1. Яку тварину ви найбільше любите?

2. У що ви найбільше любите грати?

3. Що для вас найсмачніше?

4. У якому казковому будиночку ви хотіли б жити?

5. Хто з казкових героїв вам найбільше подобається?

6. Хто з мешканців зоопарку вам найбільш симпатичний?

7. Де живе ваша бабуся?

Відповіді потрібно вставляти по порядку пропуску слів в лист, після прочитати його з дітками і навіть відправити кульку з прив'язаним листом в небо після свята (для цього потрібно буде одна кульку наповнити спеціальним гелем).

6. Гра "Куля - пісеньки".

Кожна дитина вибирає собі кульку різного кольору. Кожному кольору заздалегідь присуджена дитяча пісенька, куплет з якої дитині потрібно заспівати, можна разом з дорослим. Перемагає, звичайно, дружба.

Доброю кульмінацією свята служить роздача гостям фігурок гномиків, ну і, звичайно, кульок. Це буде відмінною пам'яттю про День Народження їхнього друга.

Веселого Вам свята!

Автор Анна

Дата публікації: 05.08.2014