logo slogan

Подаруй дитині свято

Повернутись до попереднього перегляду

Новий рік і День Народження Дитини - як поєднати?

Новий рік і День Народження Дитини - як поєднати?

Народження дитини – особлива подія в житті будь-якої жінки, адже в цей день вона народжується як мама. А вам, як ви вважали, пощастило подвійно: ваш малюк народився мало не з боєм курантів! Рівнесенько під Новий Рік. Від цього ви відчували себе особливою, привітання були подвійно приємні. Ви відчували мимовільну гордість собою – ось як угадала! – і впевненість, що дитині надзвичайно пощастило: він буде незвичайним! І подвійне свято в родині — Новий Рік і День народження – це так чудово!

Проте перший же день народження дитини злегка похитнув ваш мажорний настрій і вніс деяку тривогу за майбутнє. Довелося задуматися над деякими аспектами, що випливають з того, що Новий рік та день народження дитини збігаються.

Що ж це за проблеми?

Давайте проведемо маленьке дослідження-опитування. От якщо поцікавитися думкою нині вже дорослих людей, чий день народження припадає на 31 грудня або 1 січня: чи є у них причини для невдоволення? І чим вони викликані?

Найчастіші приводи для засмучень у тих, хто народився під Новий Рік:

— «Мене забувають привітати з днем народження»;

— «Мені дарують тільки один подарунок з міркувань економії»;

— «Мені важко скликати гостей на день народження»;

— «За все життя жодного разу не пережив атмосферу свого, особистого свята».

Сумно, правда? А дуже хочеться, щоб було весело і святково, як дитині, так і мамі з татом. Щоб він не страждав від образи усе життя, ставши вже великим. Батькам, чия дитина «було знайдено під ялинкою», ми рекомендуємо обговорити і продумати наступні моменти.

Подарунок – один великий або багато маленьких?

Новий Рік – це довгоочікуваний, але дуже витратне у фінансовому плані свято. І, звичайно, хотілося б вписатися в бюджет і все таке, але…

Дитина бачить, що на день народження його друга всі вітають як єдиного винуватця торжества. Це його свято, подарунки отримує він, вся увага йому.

А на його день народження подарунки отримують всі. Трошки незрозуміло, а тому і трохи прикро. Або навіть не злегка. Так може, дорослі все ж спробують подарувати малюкові окремий подарунок на день народження і ще один – на Новий Рік? Нехай це будуть не такі дорогі подарунки. 

Якщо ж ви виправдовуєте необхідність економії тим, що виконали мрію дитини, і подарунки на день народження обійшлися недешево – адже на Новий рік подарувати якусь приємну дрібничку: різнокольорові календарики і мильні бульбашки, незвичайну ручку, ліхтарик.

Частування – готувати окремо або взяти з новорічного столу?

Персональний торт та дитяче меню – теж атрибутика дитячого дня народження. Звичайно, це велике навантаження для мами: традиційні салати. запекти м’ясо насмажити, а тут ще й окремо для дня народження і придумати, і приготувати, і оформити. Де ж взяти стільки часу і сил? Все одно Все не з’їдять, і так суцільний бенкет, може, обійтися одним меню?

Але не обов’язково готувати щось складне і химерне. Нехай це буде просте блюдо, але персонально на день народження приготоване.

Щоб уникнути переїдання, можна обійтися фруктовим салатом, а щоб дітям було цікавіше — зробити з фруктів канапе і фігурки. А торт можна замовити або купити готовий низькокалорійний.

Окремий стіл – особлива увага дитині.

Як бути з гостями?

Новий Рік і дитячий день народження «в одному флаконі» — це ще й задачка, як бути з гостями. Складність в тому, що багато запрошених, будучи зайняті підготовкою до Нового Року, прийти на день народження дитини не зможуть.

Дуже вдало, якщо батьки одного вашого малюка є улюбленими друзями вашої родини. Це дає можливість і дитину привітати, запросивши гостей саме до нього, і продовжити потім разом веселощі святкуванням Нового Року.

 Якщо таких чудових друзів у вас немає, домовтеся з родичами, щоб вони приїжджали раніше. Тоді вдень або рано ввечері буде відзначатися день народження дитини в сімейному колі, і все буде для нього: гості, подарунки та ігри. А потім малюк відправиться спати, а дружне сімейство, перевівши дух, сяде за новорічний стіл.

А якщо батьки самі зібралися в гості?

Адже вони ще такі молоді. І весь рік старанно працювали, і Новий Рік не кожен день. І запросили кращі друзі!

Постарайтеся спланувати святкування дитячого дня народження на першу половину дня. І дуже бажано, щоб дитина до моменту вашого від’їзду отримала достатню кількість уваги і ласки, буквально ввібравши вашу турботу і любов. Тоді він не буде сумувати, коли ви поїдете. А якщо дитина вже підросла, зробіть ще краще: візьміть його з собою.

Розваги: Дід Мороз і Снігуронька або клоуни?

Вельми популярно на день народження до малюка запрошувати аніматорів, вони пограються, проведуть конкурси, вміло розважать. Тим більш зручно, якщо мама весь день у передсвяткових клопотах! Ну і ялинка ж, Діда Мороза б викликати, як годиться…

 Ось тільки не забувайте: якщо малюк перевтомиться з незнайомими людьми – турбот у мами до вечора не збавиться, а як раз навпаки. Не перестарайтеся, щоб вечір не був затьмарений втомленим плачем і важким засинанням.

Та найголовніше, мабуть: ні дорогий подарунок, ні спеціально навчені аніматори, ні ошатна ялинка не повинні бути заміною вашій увазі – особливій увазі в знак радості від того, що цей самий чудовий і дорогий чоловічок народився на світ. І Новий Рік настане, і принесе багато щастя.

Джерело - http://freya.kiev.ua

Дата публікації: 03.12.2017