logo slogan

Подаруй дитині свято

Повернутись до попереднього перегляду

Маленькі традиції для дитячого Дня Народження

Маленькі традиції для дитячого Дня Народження

Маленькі традиції для дитячого Дня Народження

Внесіть трошки чарівності в день народження дитини. Спробуйте щороку використовувати для святкування декілька моментів, які цілком можуть стати традиційними для вашого свята.

Повітряні кульки

Якщо вашій дитині більше 4х років, прикрасьте її кімнату повітряними кулями в ніч перед днем народження. У малюка буде море радості вранці, коли він прокинеться в прикрашеній кімнаті.

Запрошення

Зробіть самі запрошення на День Народження. В ньому ви можете коротко описати, на скільки виросла ваша дитинка, чого навчилась чи досягла за минулий рік.  Додайте малюнок малюка або його останню фотографію.

Посадіть дерево

Щороку садіть маленький сажанец біля свого будинку, якщо є можливість. Спостерігайте, як він виріс за попередній рік. З кожним роком ваш сад буде рости не тільки увись а й за кількістю рослин.

Щоденник

Того Дня Народження, коли почнете вести щоденник, запишіть відповіді на 10 - 20 питань. Наприклад: улюблений колір дитини, друзі, запахи і т п. І щороку записуйте відповіді на ці питання. Так ви зможете спостерігати зміни в смаках і пристрастях вашого сина / дочки.

Збирайте листівки

Щороку хтось дарує малюкові гарні листівочки, підписані від руки. Спочатку це дорослі родичі, потім друзі малюка. Збирайте і зберігайте все листівочки. Переглянувши і перечитавши їх через багато років, ви знову поринете в атмосферу дитинства.

Оригінальний святковий торт

У кожної дитини повинен бути іменинний торт. Але це не обов'язково торт в традиційному розумінні. Це може бути печінковий торт, торт з оладок і т.д. Зі свічками, які іменинник обов'язково задує загадавши бажання .

Дата публікації: 14.01.2014