logo slogan

Подаруй дитині свято

Повернутись до попереднього перегляду

Літній день народження

Літній день народження

Безумовно – всі діти обожнюють літо. Адже це пора канікул, розваг, відпочинку. Але чи такої самої думки ті, у кого на цей чудовий, теплий сезон припадає день народження?

Майже всі друзі, однокласники роз’їзжаються на відпочинок – хто в табір, хто до бабусі, хто на з батьками на море… І виходить так, що імениннику немає з ким поділитись своєю радістю – своїм маленьким, власним святом.

Але ж хтось все одно лишається в місті? Адже не буває так, щоб поїхали всі? Тож батькам літніх дітей варто задуматись над тим, як же організувати імениннику його свято так, щоб воно запам’яталось і не було часу сумувати.

В першу чергу варто виключити всі можливі непередбачені ситуації.

Продумайте таку ситуацію, як запізнення гостей. Далеко не всі діти (та і їх батьки) – пунктуальні. Тож зарання придумайте, чим ви зможете повеселити гостей, які прийшли вчасно, в очікуванні інших. Оскільки, це лише початок незабутнього свята, то не варто одразу «пірнати» у емоційні ігри, де діти будуть дуже активно рухатись і видавати багато шуму та енергії. Почати можна з більш спокійних ігор, типу лото, ігри на перевірки пам’яті і такі інші.

Свято на природі

Якщо ви плануєте святкувати день народження свого чада десь в селі чи на дачі, то святковий стіл найкраще накрити в саду. Там для діток буде місце і поїсти і повеселитись в волю.

Також варіантом свята на природі може бути цікавий пікнік на галявині в лісі. Тут можна створити справжню атмосферу «походу». Приготувати справжній мисливський стіл, з підсмаженими на паличках сосисками, картофелем запеченим у фользі. Атмосферу варто доповнити цікавими іграми на таку ж саму тематику. Скільки б мало на святі не було дітей, головне – це правильно підготуватись. Тоді всі будуть щасливі і задоволені. А головне іменинник буде радісний, що його свято не зіпсоване і проходить у чудовій дружній атмосфері.

Автор Анна

Дата публікації: 02.12.2014