logo slogan

Подаруй дитині свято

Повернутись до попереднього перегляду

Казковий тортик

Казковий тортик

Головна ідея в тому, щоб гості і іменинник самі прикрашають головну страву свята – іменинний торт.

Щоб дітям було справді цікаво, можна все подати у вигляді казки.

Придумайте основу для сюжету – наприклад відштовхніться від пори року, коли народилась ваша малеча. Накрите стіл скатертинкою, оформіть у вигляді лісової галявинки – зимової, осінньої, літньої чи весняної. Відповідно до цього підберіть героїв казки. Саму казочку можна розповісти за допомогою пальчикових іграшок, або ж одягнути самих гостей в костюми (це для дітей більш дорослих).

Приклад казочки (звісно використовувати саме цю – не обов’язково):

Ведучий розповідає, що у лісі живуть звірятка, друзі іменинниці (іменинника) і ось дізнавшись, що у (ім’я) таке чудове свято, вирішують як привітати? Що подарувати?

Звірі радяться, придумують сюрприз для винуватця свята. Пропонують самостійно спекти і прикрасити тортик.

Далі ведучий розповідає як вони старалися і виготовляли чудо торт, як прикрашали. Але дізналась про все це лисиця-сестриця і, дочекавшись поки друзі іменинника пішли відпочивати, прибігла і з’їла всі прикраси з тортика. Хотіла свято зіпсувати, бо ж її ніхто не запросив.

Побачивши все це звірятка дуже засмутились і довго не могли придумати – що ж тепер робити? Як же можна дарувати такий негарний торт? А потім їм прийшла в голови чудова ідея – попросити допомоги у гостей іменинника.

Дорогі друзі, допоможете прикрасити тортик? (Гості радо погоджуються).

Далі на імпровізовану сцену виноситься торт, який нічим не прикрашений, а просто политий білим кремом. Найкраще, щоб до цього іменинник його не бачив і не знав яке свято для нього готується. До тортика виносяться варіанти прикрас – горіхи, тертий шоколад, порізані фрукти і так далі. Дітки приступають до веселої роботи. Всі будуть задоволені і іменинник і гості і батьки.

Автор Анна

Дата публікації: 04.03.2014