logo slogan

Подаруй дитині свято

Повернутись до попереднього перегляду

Ідеї для святкування дня народження для діток різного віку

Ідеї для святкування дня народження для діток різного віку

Дворічний іменинник

У віці 2-х років, у вашої дитини напевно вже з'явилися приятелі, з якими вона пліч-о-пліч ліпить пасочки в пісочниці, а іноді навіть ділиться іграшками. Саме вони стануть найбажанішими гостями на святі.

№ 1. Кого запрошувати?

Трьох-чотирьох добре знайомих імениннику діточок (не обов'язково ровесників), з якими він часто зустрічається. Ваш карапуз вже знайшов з ними спільну мову, тому багатьох конфліктів вдасться уникнути. Зробіть акцент саме на дитячому торжестві - не поєднуйте його в часі зі святом для родичів і власних друзів.

№ 2. Як пригощаємо?

Фрукти, тістечка і, головне, торт – дітлахи напевно оцінять по достоїнству. Пригощати малюків краще не на початку свята, а в кінці. Деякі дітлахи можуть занадто захопитися їжею і пропустити решту програми.

№ 3. Що варто робити?

Підготуйте кімнату для свята: приберіть деякі предмети меблів - чим більше буде простору, тим краще. Розкладіть іграшки, викладаючи їх невеликими порціями протягом свята - так діти будуть постійно зайняті і не занудьгують. Плануйте розваги так, щоб переходити від активних ігор до більш тихих. І ще: приготуйте невеликі сувеніри для кожного гостя.

№ 4. Чого не варто робити?

Не влаштовуйте костюмованих вистав. У цьому віці дітлахи вкрай полохливі. І навіть якщо ваш малюк сміливий не по роках, хтось із його гостей може злякатися клоуна або доброї феї. У цьому випадку свято буде безнадійно зіпсоване.

Трьох-річний іменинник

У цьому віці у малюка вже є перші прихильності. І нехай деякі батьки ставляться до перших друзів малюка дуже скептично, вони для нього найкращі і улюблені. А ще трирічні діти будуть дуже раді, якщо і дорослі забудуть про свою важливість і подуріють разом з ними.

№ 1. Кого запрошувати?

Це якраз той випадок, коли вік малюків, запрошених на день народження, не надто важливий, головне, щоб сам іменинник вважав їх своїми друзями. Краще покликати на свято не більше 5-6 дітей. Їх можна запросити і з батьками, але тільки в тому випадку, якщо дорослі не відмовляться взяти участь у спільних розвагах.

№ 2. Як пригощаємо?

Зробіть фуршет! Страви з невеликими бутербродиками, канапе і шашличками сподобаються і батькам, і дітям.

№ 3. Як розважити дітей?

Ваше завдання - об'єднати дітей і дорослих. Розкажіть гостям, що вони потрапили в казковий ліс, всіх мешканців якого зачарував злий чарівник. Щоб їм допомогти, необхідно пройти випробування: побудувати башту, відгадати загадки, намалювати чудо-звіра. Батьки соромляться? Придумайте альтернативу! Запропонуйте намалювати поїзд побажань - кожна сім'я малює свій вагончик і придумує ексклюзивне побажання.

№ 4. Що варто робити?

Кольори. Гості мають стати в коло. Тоді ведучий оголошує: «Треба доторкнутися до жовтого, один, два, три!» Потрібно швидко взятися за річ або предмет, що знаходиться в кімнаті або на граючих, потрібного кольору. Хто не встиг, той вибуває з гри.

Веселі тварини. Заспівайте незвичайним способом відому всім пісню, наприклад, використовуючи голоси тварин. Хлопчики можуть співати «гав-гав», дівчатка - «няв-няв», а батьки - «кар-кар». Спробуйте не збитися!

Обійдіть перешкоду. Розставте кеглі на певній відстані один від одного. Гравці стають в ланцюжок і беруться за руки, перше з них - капітану - зав'яжіть очі. Він повинен провести за собою інших, не зачепивши кеглі. Учасники команди активно йому підказують.

№ 5. Чого робити не варто?

Малюки трьох років швидко втомлюються, тому на святі не повинно бути нічого занадто яскравого або гучного. По цій самій причині не слід лишати музику включеною на весь день народження.

Незважаючи на те, що дітлахи вже «дорослі», не можна залишати їх без нагляду. Навіть якщо ви робите перерву у розважальній програмі, в кімнаті, де грають діти, повинен обов'язково «чергувати» хто-небудь з дорослих.

Не влаштовуйте конкурси. Багато дітей болісно ставляться до програшу.

Цікавого дня народження вашим малюкам. Фантазуйте!

Автор Анна

Дата публікації: 08.12.2014