logo slogan

Подаруй дитині свято

Повернутись до попереднього перегляду

Дитячі розваги на дитячому святі - перелік найкращих

Дитячі розваги на дитячому святі - перелік найкращих

День народження вашої дитини найближчим часом? Або просто велике сімейне свято? Наші прості, але дуже захоплюючі ігри, принесуть море задоволення вам і вашим дітям.

Приклей ослу хвіст

Всі дітки знають мультик про Вінні Пуха, де Ослик не міг знайти свій хвіст. Запропонуйте діткам приклеїти ослику хвіст. Повісьте на стіну зображення ослика без хвоста. Позначте лінію, за якою повинні стояти діти перед зображенням. Роздаємо кожній дитині підписані хвостики (що б не переплутати, де чий ). Зав'язуємо очі першій дитині, крутимо його три рази і направляємо на Ослика, якому він повинен буде причепити хвіст. Потім дивимося, де хто з діток причепив хвіст і хто опинився точніше всіх.

Музичні стільці

Вибудуйте стільці спиною до спини по колу. У вас повинно бути на один стілець менше, ніж кількість граючих дітей. Увімкніть музику, під яку дітки повинні ходити за годинниковою стрілкою навколо стільців. Коли музика зупиняється, кожна дитина повинна зайняти один стілець. Комусь одному місця не вистачить. Він вибуває з гри і забирає з собою стілець. Грайте, поки не залишиться одна дитина і один стілець.

Нагодуємо лева

Покладіть хула- хуп на землю, і запропонуйте дітям уявити, що це лев. Його треба нагодувати, але близько підходити не можна. Стаємо на виразно відстані від хула- хупа і намагаємося кинути в центр невеликі подушки. З кожним новим заходом, відходимо далі. Перемагає той, хто жодного разу або найменше, промахнувся.

Саймон каже

Виберіть одну дитину, щоб була ведучим. Він повинен стояти перед усіма іншими дітьми. Ведучий викрикує команди такі, як " Саймон каже: " підняли праву руку "або" зігніть ліве коліно ". Всі учасники повинні виконувати команди і рухатися тільки коли ведучий каже . Виграє той, хто довше за всіх протримався і не впав.

Вгадай - скільки ?

Заповніть банку з цукерками в яскравих обгортках, або маленькими іграшками. Потім нехай кожна дитина скаже, яку кількість цукерок у банку на його думку. Потім всі дружно порахуєте кількість вмісту банки. Виграє той, хто ближче всіх виявився до реального кількістю.

Придумайте ще кілька спортивних конкурсів. Наприклад, розділіть дітей на команди і влаштуйте естафету. Є багато інших веселих ігор. Діти не повинні нудьгувати на святі.

Дата публікації: 19.11.2013