logo slogan

Подаруй дитині свято

Повернутись до попереднього перегляду

День народження в стилі сафарі

День народження в стилі сафарі

Організація дитячого дня народження в стилі сафарі - це прекрасна можливість зробити свято яскравим і захоплюючим, як далекий похід. На вечірці в стилі сафарі малюки зможуть дізнатися багато нового про дику природу Африки і отримати незабутні враження.

Святкування дитячого дня народження в стилі сафарі сподобається як хлопчикові, так і дівчинці. Однак хлопчики набагато частіше зацікавлені темою африканського полювання, подорожей і диких тварин.

Запрошення на день народження в стилі сафарі

Виготовте запрошення на дитячий день народження, використовуючи зображення джунглів і африканських тварин. Також ілюстрацією запрошувальної листівки може стати фотографія винуватця торжества в костюмі для сафарі.

У тексті запрошення позначте тему свята, щоб гості могли підготуватися як слід. Вкажіть дату, час і місце проведення заходу, а також не забудьте написати, в якому одязі дітям потрібно прийти на свято - наприклад, в костюмі туриста або мисливця.

У запрошенні на вечірку в стилі сафарі одну сторону можна залишити порожньою, щоб по закінченні свята діти отримали на пам'ять квитки з вклеєним фото, зробленим під час заходу. Дорослий може сфотографувати кожну дитину за руку з іменинником і роздрукувати знімок на кольоровому принтері, поки гості будуть розважатися на святі.

Костюми на день народження в стилі сафарі

Ви можете заздалегідь попередити дітей про дрес-код і попросити їх одягнутися в стилі сафарі або ж підготувати костюми самостійно.

Також ви можете придбати дешеві пластикові біноклі, які будете вручати дітям, що прийшли на свято.

Декор приміщення в стилі сафарі

Батьки можуть створити атмосферу африканських джунглів і туристичного табору в них.

У цьому вам допоможуть різні постери із зображеннями джунглів, зелені тканинні драпіровки, також ви можете замовити повітряні кулі у вигляді тварин і поставити парочку штучних пальм. Підвісьте під стелю і на вікна маски хижаків, а на підлозі розмістіть їх сліди, вирізані з паперу. Також святковими деталями декору в стилі сафарі стануть рюкзаки, компаси, старі валізи, біноклі.

При вході в кімнату повісьте плакат зі словами: «Ласкаво просимо на сафарі!» Не забудьте про музичний фон - зануритися в атмосферу джунглів дітям допоможуть звуки природи.
Щоб створити тематичну сервіровку столу, використовуйте «брезентову» скатертину або скатертину з леопардовим принтом. Посуд також повинен продовжувати африканську тематику. Поставте на стіл вазочки з крекерами у формі тварин і кошики з фруктами.

Проведення дня народження в стилі сафарі

На святі з стилі сафарі хлопці можуть пограти в гру «Крокодил», коли хтось один зображує тварину, а інші в цей час відгадують і проводять на нього фотополювання.

Маленькі гості з радістю перевтіляться в тварин і приймуть участь в африканській вікторині, наприклад, у форматі «вірю - не вірю».

Влаштуйте пошук зниклих звірів, або пограйте разом з дітьми в «Змійку», коли малюки беруться за руки і утворюють ланцюг, а ведучий водить учасників за собою, описуючи різноманітні фігури і долаючи перешкоди.

Автор Анна

Дата публікації: 16.05.2014