logo slogan

Подаруй дитині свято

Повернутись до попереднього перегляду

День народження в стилі мультфільму «Рапунцель»

День народження в стилі мультфільму «Рапунцель»

Перевтілитися в головну героїню з мультфільму про Рапунцель мріє кожна дівчинка. Так чому б не влаштувати для маленької дочки свято в стилі Рапунцель в день її народження?

Історія життєрадісної і безстрашної принцеси з довгим волоссям полюбилася багатьом дітям. Батьки можуть відтворити пригоди казкової героїні для юної іменинниці та гостей в самий чарівний день у році.

Наряди в стилі Рапунцель для іменинниці та гостей

Без сукні для Рапунцель не обійтися ніяк - її можна купити або виготовити самостійно, зробивши максимально схожою на наряд з мультфільму. Головним атрибутом костюма є довга коса зі світлої пряжі.

Для друзів іменинниці можна також приготувати кілька кумедних штучок: підвіски з символом чарівної квітки з мультфільму, вертушки, тіари для дівчаток, дудки у вигляді хамелеона Паскаля (вірного друга принцеси). Багато з цих речей можна просто роздрукувати або намалювати самостійно.

Запрошення на день народження в стилі Рапунцель

Не забудьте порадувати своїх гостей тематичними запрошеннями, виконаними в техніці скрапбукінг. Для виготовлення вам знадобиться кольоровий папір, картон, блискітки, маркери або фарби, ну і, звичайно ж, нитки - для коси принцеси, яка визирає з вежі.

Якщо у вас не так багато часу на приготування до свята у стилі Рапунцель, запрошення можна просто роздрукувати на принтері, приклеївши косичку з пряжі.

Оформлення свята в стилі Рапунцель

Головні кольори декору приміщення - жовтий і бузковий, використовуйте для оформлення символ чарівної квітки з мультфільму.

Розвісьте прапорці, постери із зображенням розшукуваного Фліна Райдера, «волосся» Рапунцель, розкладіть на столі невеликі лавандові букетики. Можна навіть виготовити справжню вежу принцеси, в якій кожен бажаючий може сфотографуватися на пам'ять.

Меню дня народження в стилі мультфільму «Рапунцель»

Спечіть для хлопців домашнє печиво у вигляді палітри (Рапунцель любила малювати), чарівної квітки або із зображенням вірного хамелеона Паскаля.

Також можна зробити для кожного гостя іменні пляшечки з соком з прикріпленими до них ярликами з ім'ям дитини або картинкою одного з персонажів « Заплутаної історії». Зробіть для дітей вафельні батончики з шоколадно-горіховою начинкою або спечіть великий торт у вигляді вежі з казки.

Розваги на святі в стилі Рапунцель

Ніс Фліна Райдера. Запропонуйте дітям веселу гру - нехай вони спробують із закритими очима приклеїти ніс головному злодію королівства - красунчику Фліну Райдер. Цей герой часто обурювався тим, що на листівках його малювали з потворними носами. Попередньо роздрукуйте заготовки, щоб на святі малюки повеселилися від душі.

Матушка Готтель шукає Рапунцель. Це активна гра на свіжому повітрі під музику з мультфільму. Провідний гравець («матінка Готтель») стає спиною до решти, поки звучить музика, малюки бігають або танцюють, а як тільки вона затихне, всі ховаються. Після цього ведучий називає одне з місць, де, на його думку, сховалися діти. Якщо він вгадує, то малюки, які там перебувають, вибувають з гри. Решта учасників продовжують грати, поки не залишиться останній гравець, який і стає переможцем.

Картина художниці Рапунцель. Щоб свято в стилі мультфільму запам'яталося надовго, можна разом з гостями зробити картину - таку ж, яку малювала в мультфільмі Рапунцель - і вставити її в рамку. Ви можете підготувати фон, а малюки нехай домалюють пальчиками вогники, які так мріяла побачити принцеса.

Свято в стилі Рапунцель порадує іменинницю і її гостей, надовго залишивши у них казкові враження про цю подію.

Автор Анна

Дата публікації: 15.05.2014