logo slogan

Подаруй дитині свято

Повернутись до попереднього перегляду

День народження в стилі "Hello Kitty"

День народження в стилі "Hello Kitty"
Перетворіть свій будинок у країну мрій разом з речами Kitty. Якщо всі елементи свята (прикраси, торт, посуд) зробити у вигляді кішок, кошенят або всього, що стосується сімейства котячих, вам і самим захочеться замурчати від задоволення.

Котячі нашийники

Всі слухняні домашні кішечки мають нашийник, щоб не загубитися на вулиці. Замініть такими оригінальними прикрасами стандартні іменинні ковпаки. Візьміть стрічку, зробіть круглу медальку з щільного яскравого картону і повісьте на стрічку. На медальку напишіть найбільш поширені клички домашніх улюбленців. Наприклад: Мурка, Рижик, Пушок, Пушинка і т п. На цей святковий вечір це будуть імена маленьких гостей.

Котячі повітряні кулі

Обов'язково прикрасьте квартиру або будинок повітряними кулями. Але не простими, а з котячими мордочками. Можна розмалювати надуті кульки фломастерами або маркерами різнокольоровими, а можна і зробити щось на подобі аплікації.
 
Вам знадобляться повітряні кулі, ножиці, кольоровий папір, клей, нитки.

Вирежте з кольорового паперу очі і вушка. Приклейте до кульки. Тепер смужки паперових вусів приклеїмо разом з носиком. І останній штрих - ниточкою зробимо рот.

Стаканчики для котиків

Візьміть паперові стаканчики одноразові, приклейте до них вирізані з кольорового паперу вуса, очі і вуха. Ваші стаканчики придбають чудові і неповторні мордочки.

Котячі тарілочки

Вам знадобляться круглі паперові тарілочки, кольоровий папір, ножиці, нитки.

Вирізаємо з кольорового паперу вуха та вуса. Вушка клеїмо до зовнішньої сторони тарілочки вгорі. З боків, теж по зовнішній стороні, клеїмо вусики.

Котячі лапки

Беремо будь-які носочки, які не шкода зіпсувати, і клеєм шматочки тканини або кольорового картону на зовнішню сторону шкарпеток, як ніби це подушечки котячих лапок.

Десерт

Кожна дитина мріє про іменинному торті у вигляді улюбленої тваринки, іграшки, казкового героя. У нашому випадку - це кіт. Порадуйте малюка - замовте або самі спечіть торт у вигляді кота - це буде саме довгоочікуване частування.

Так можна зробити свято в будь-якому іншому стилі - Русалки, Коники або гоночної машинки. Головне бажання і трохи фантазії. Нехай цей день стане незабутнім для вашого малюка!

Дата публікації: 22.08.2013