logo slogan

Подаруй дитині свято

Повернутись до попереднього перегляду

День народження в стилі "Harry Potter"

День народження в стилі "Harry Potter"

Сценарій дня народження хлопчика 11 років: Гаррі Поттер

Ідея:

Сценарій не дарма призначений для дня народження хлопчиків 11 років - саме з цього віку юні чарівники починають навчання в школі чаклунства «Хогвартс».

Текст запрошення:

«Дорогий містер / міс ... (ім'я дитини)

Ми раді повідомити вам, що ви запрошені в замок «Хогвартс» на вечірку чарівників. Форма одягу – чарівнича. З собою обов'язково мати чарівну паличку. Батькам дозволяється прийти в чарівничому одязі.

Святкування починається ___ числа ___ годин.

Щиро Ваш, Альбус Дамблдор, директор школи».

Якщо дітей збереться багато, можна розбити їх на групи-факультети за допомогою розподіляючого капелюха (кожна дитина вибирає з капелюха записку з назвою факультету).

Місце: будь-яке просторе приміщення, яке можна задекорувати для свята.

Дрес-код: чарівні палички, чорні мантії чарівників, можна прив'язати до поясу мішечки з тканини - для зілля. Ведучий також повинен бути одягнений відповідно статусу.

Атрибутика: Капелюх, мітла в кутку, чаклунська куля для передбачень, пляшки і колбочки з зіллям (налити підфарбовану воду), сувої пергаменту, велика картинна рамка - для портрета Гладкої Пані. Розвісити всюди іграшкових сов і літаючих мишей. Можна кілька книг обернути в страхітливу обкладинку і розкласти їх всюди - імітуючи книги заклинань. Будуть забавно виглядати привиди з кульок. Для цього потрібно прив'язати гелієві кульки до стільців. На кожну кульку накинути легку білу тканину, злегка закріпити шпильками. Очі і рот можна для залякування намалювати фарбами, що світяться в темряві.

Переважні кольори в інтер'єрі - чорний і золотий.

Меню: обов'язково має бути чарівним - шоколадні жаби, гарбузове печиво, желейні цукерки, кольорові драже, лакричні палички (їх легко замінять вафельні трубочки), вершкове пиво (молочні коктейлі) і гарбузовий сік. Їстівні золоті снітчи - можна купити круглі цукерки в золотистій обгортці, а можна приготувати самим з тістечка-картоплі і крильця з мастики.

Іменинний торт добре спекти у вигляді замку «Хогвартс» - башточки найпростіше виходять з покупних конусів для морозива.

Конкурси та розваги:

1). Прикрасити чарівну мантію-невидимку. Учасникам видаються прозорі тканини, наклейки, блискітки, паєтки, клей і пропонується прикрасити мантію за своїм бажанням.

2). Приготувати зілля і розповісти, для чого воно призначене (приворотне, зцілювальне, заколисливе і т.д.). Юним чарівникам надаються різні соки, фруктові пюре, молоко, фрукти, ягоди і збиті вершки для прикраси, шейкери.

3). Відгадати пароль до портрета Гладкої Пані в рожевому.

Портрет товстої дами був входом до вежі грифіндорців. Пароль до нього постійно змінювався і багато учнів не завжди його знали, тому не могли потрапити в башту.

Суть конкурсу - відгадати пароль з 1-2 слів. Юні чарівники можуть задавати дамі запитання, на які вона може відповідати тільки словами «так» чи «ні».

4). Квідич - найпопулярніша гра у чарівників. До цього конкурсу потрібно підготуватися заздалегідь. Мечами для квідичу можуть служити тенісні шари, один з яких потрібно пофарбувати в золотий колір - це буде снітч. Кулі потрібно сховати в різних частинах будинку - в їх пошуку і полягатиме конкурс. Учасникам видаються папірці з підказками.

Чарівного вам свята!

Автор Анна

Дата публікації: 27.11.2014