logo slogan

Подаруй дитині свято

Повернутись до попереднього перегляду

День народження в сімейному колі – «Зустріч зі старим піратом»

День народження в сімейному колі – «Зустріч зі старим піратом»

Найчастіше на дні народження збираються рідні та друзі з дітьми. Варто придумати святкування, щоб було цікаво і дорослим, і дітям. Пропоную ідею святкування «зустріч зі старим піратом».

В першу чергу прикрасьте квартиру на морську тематику. Це можуть бути риби, кораблі і так далі (нижче в статті буде написано, для чого це можна ще використати, окрім прикрас).

Батька іменинника одягніть у пірата. Чоловіку треба одягнути "тільняшку", підперезатися широким поясом, а за цей пояс заткнути величезний пластмасовий кинджал , куплений в "Дитячому світі (дитячу іграшку). Одне око зав’язати банданою, намалювати чорні вуса, пристебнути кліпсу на вухо. Пірат готовий. Потім варто покликати дітей до кімнати, де за столом сидять дорослі. Далі треба створити імітацію дійства, що в гості прийшов пірат: тихенько відкрити вхідні двері, з того боку натиснути дзвінок.

Далі сценарій такий:

(Господиня входить в кімнату, де всі сидять) зі словами:

«Самий справжній чарівник приїхав на вантажівці і передав подарунок для іменинника, а тут з'явився якийсь пірат і все забрав. Що ж робити? Допоможемо імениннику отримати свій подарунок?

(З'являється старий пірат).

Старий пірат: О-хо-хо! Чого зібралися? Подарунок чекаєте...Ха, сто якорів вам в глотку! Спочатку хай дітки мені розкажуть цікаві віршики, тоді я, може, і скажу, де подарунок.

(Діти розповідають вірші. Пірат ставить по черзі дітей на стілець).

Старий пірат: Молодці! Тепер у мене для вас ще одне завдання. Вам відомо, що пірати розривають карти скарбів на шматочки, ховаючи їх в різних місцях, щоб скарби не були знайдені. Ось я так і зробив, тепер хочу подивитись, чи зможете ви зібрати п'ять картинок - на одній з них буде карта. (Для карти треба роздрукувати різні розмальовки (5 штук). На іншій стороні кожної розмальовки намалювати псевдокарту скарбів - всякі стрілочки, хрестики, покажчики сторін світу (північ - південь)... І кожну розмальовку розрізати на неправильні 4-5 частин. Скріпити кожну розрізану розмальовку скріпками, щоб вони не переплуталися.) Пірат роздає розмальовки всім. Коли гості (дорослі і діти) збирають карту, включіть гучну музику – буде веселіше. Але зібравши карти присутні зрозуміють, що стрілочки і хрестики неінформативні...

І ось , всі карти зібрані , але справжньої - то карти немає!

Старий пірат : Ха-ха! Я вас обдурив. Спочатку відгадайте чарівне піратське слово, тоді мішечок вам віддам. Вам потрібно зібрати 7 золотих монет і з букв на них скласти це слово. (Для більшої цікавості можна на кожну літеру придумати конкурс чи загадку. Коли слово буде відгадане, то пірат погоджується віддати карту, але її треба ще знайти. Захована вона у морському інтер’єрі квартири (відшукати шматочки карти і скласти в одне ціле).

Діти з великим задоволенням будуть шукати карту, а всі дорослі допоможуть розгадати карту. Для прикладу: Сундучок зі скарбом сховати на кухні, а на карті позначити "Льодяну скелю" (холодильник), "Вогняну печеру" (плита), "Водоспад" (раковина).

Нарешті іменинник отримає свій подарунок! Звичайно, там будуть і сюрпризи для інших гостей – солодощі і інші сувенірники. Цікавого вам свята! Фантазуйте!

Автор Анна

Дата публікації: 04.03.2014