logo slogan

Подаруй дитині свято

Повернутись до попереднього перегляду

День народження в космічному стилі

День народження в космічному стилі

День народження в космічному стилі це так незвично! Всі діти люблять переодягатися в різні костюми, представляти себе героями фільмів і мультфільмів. Таке свято-маскарад сподобається всім гостям.

Кожен постарається придумати щось незвичайне, цікаве, щоб справити враження на своїх друзів. Головним атрибутом такого свята є маскарадний костюм. Такий, який сподобається вашій дитині! Не варто змушувати ваше чадо одягати костюм, який йому нецікавий. Так ви тільки зіпсуєте йому настрій. Залишилося тільки придумати який саме космічний костюм одягне ваша дитина.

Для костюмованого Дня Народження в космічному стилі можуть бути обрані такі костюми: гуманоїда, космічного пірата, космонавта, майстри Йода із Зоряних Війн, Дарта Вейдера або Дарта Мола з тих же Зоряних Війн. Для більшої реалістичності, світловий меч Дарта Мола і лазерний меч Дарта Вейдера зробіть червоним, а Майстра Йода - зеленим. Костюм Дарта Вейдера обов'язково доповніть маскою. Її вам доведеться зробити з пап'є-маше або купити. Костюм космонавта може бути виготовлений з однотонної сорочки з погонами, емблемами. Додатково до костюма виготовте космічний бластер або купіть його в магазині. Костюм гуманоїда (зелений) дістанеться татові, який буде ходити в ньому весь День Народження і задавати космічні загадки. Костюмом космічного пірата може бути костюм звичайного пірата з треуголкою і шаблею. У вигляді нагород, на костюм пірата прикріпіть значки з космічною тематикою .

Після того, як костюм був обраний, потрібно скласти програму самого свята. Щоб заінтригувати друзів вашого сина, які прийдуть до вас на свято, виготовте картки-запрошення – на листівках зображують космос з написами "Політ у космос" або "Космічні пригоди". Для прикраси кімнати купіть плакати, на яких зображені ракети, сюжети з космічних фільмів, космічних героїв і лиходіїв. Плакати розвісьте по стінах, а на стелі можна повісити модель космічного корабля. Як розваги підійде гра в стилі "Пошук скарбу". Призами переможцям, які знайдуть скарб, можуть бути космічні бластери, фігурки персонажів Зоряних Війн, ракети, фігурки чудовиськ і т. д. Закінчується все, звичайно ж, чаюванням і переглядом космічного фільму або мультфільму.

Автор Анна

Дата публікації: 06.05.2014