logo slogan

Подаруй дитині свято

Повернутись до попереднього перегляду

День Народження в кавунових стилі або свято кавуна

День Народження в кавунових стилі або свято кавуна

Навіть самий звичайний День Народження можна перетворити на яскраву подію. Особливо якщо цей день випадає на сезон кавунів - яскравих, солодких і соковитих. Саме в такому стилі дитяче свято запам'ятається всім.

Інтер'єр для свята кавуна

Все досить просто, але зі смаком. Яскраві літні кольори, виразні декорації, які не потребують особливих витрат і тривалої підготовки. Діти будуть у захваті, і черговий раз звернуть увагу на корисний літній атрибут столу – кавун.

Герой дня звичайно ж сам кавун. Для антуражу кавун можна оригінально порізати у вигляді фігурок, кульок з м'якоті або навіть зробити коктейль в половинці кавуна, попередньо вирізавши м'якоть. Коктейль можна приготувати із самих підручних напоїв: коли, соків або сиропів.

Частування на свято кавуна 

Порадуйте дітей солодкими тістечками (раптом кому все ж не до смаку кавун)! Звичайно, знайти тістечка в стиль свята складно, можна зробити самостійно. А для антуражу додамо до них спеціальні покажчики в стилі свята, що складаються з картону з написами (вітальними текстами і т.п.) і пластмасових паличок (трубочок для коктейлю). Вирізаєте коротеньку паличку, наклеюєте на неї роздруковану заготовку з картону і вставляєте в тістечко. Ось так ми отримуємо і улюблені всіма тістечка і повне поєднання з тематикою свята.

Для більшої оригінальності можна приготувати «кавунові козинаки». Все досить просто - беремо козинаки, нарізаємо їх кавуновими часточками і фарбуємо в червоні й зелені кольори в стиль кавуна. В якості фарби підійдуть будь-які харчові барвники або натуральні (буряк і щавель). Таким же чином можна взяти найулюбленіші солодощі ваших дітей і представити їх у святково-кавуновому стилі.

І звичайно ж неїстівні атрибути, які прикрасять стіл, створять атмосферу і зможуть бути відмінними пам'ятними презентами для дітей. В якості таких атрибутів можуть виступити прості картонні фігурки у вигляді часточок кавуна, розцяцьковані у відповідні кольори. Тут, звичайно, фантазія безмежна, і можна придумати все що завгодно. Можна зробити маленькі кульки-кавуни з яких-небудь підручні кульок, попередньо їх прикрасивши, можна зробити картонні кульки кавуни, можна ще багато чого...

Сподіваємося у вас вийде гідно провести літній сезон, порадувати дітей і самому зануритися в щасливий казковий світ яскравого свята. Цього ми вам від усієї душі і бажаємо!

Автор Анна

Дата публікації: 10.11.2014