logo slogan

Подаруй дитині свято

Повернутись до попереднього перегляду

День народження в давньогрецькому стилі

День народження в давньогрецькому стилі

Відзначати День народження дорослого або дитини тривіально вже давно не є актуальним трендом. Свято необхідно зробити барвистим, яскравим і що обов'язково запам'ятається. Якщо влаштувати вечірку в давньогрецькому стилі, то гості точно будуть в захваті від оригінальності події.

І на дитячому, і на дорослому Дні народження цілком можливо зробити домінуючою темою давньогрецькі міфи. По-перше, підберіть для дітей або для своїх гостей відповідний одяг: лаврові вінки і грецькі шати зробити дуже легко. Підберіть відрізи матерії, закріпіть їх на кожного гостя, і грецька вечірка почне набувати свій стиль.

Важливим елементом такого свята, звичайно ж, стане стіл, на якому будуть стояти виключно давньогрецькі страви. Втім, тут можна трохи схитрувати і приготувати страви з сучасної кухні цієї країни. Цілком придатними блюдами є мусака, грецький салат, долма, страви з морепродуктів.

Купіть в супермаркеті і кілька пляшок справжнього грецького вина - це допоможе додати вечірці особливий шарм. Втім, пляшка шампанського буде не зайвою навіть на такому святі. Ну, а на дитячій вечірці цілком доречним стане апельсиновий і мандариновий сік.

Кожен організатор Дня народження в давньогрецькому стилі може знайти і відповідну музику, яка підкреслить загальний стиль вечора. Спочатку це можуть бути справжні етнічні мотиви цієї країни, пізніше, коли прийде час танців, підійдуть і записи сучасних грецьких виконавців.

Антураж також повинен виглядати відповідно. Розвісьте колом зібрані фіранки, спровадите десь ті ж лаврові вінки і кілька томів старих книг, не забувши про книжку-збори міфів стародавньої Греції. Роздрукуйте зображення декількох олімпійських богів і героїв міфів - такі картинки також будуть цілком доречні.

Конкурси та розваги повинні однозначно відповідати стилю вечора. Наприклад, можна підібрати ряд слів, а гості нехай вгадають, які з них мають грецьке коріння і що саме вони означають. Також ви можете називати імена героїв міфів, а гості повинні відповісти, чому саме прославився певний персонаж. А дітвора цілком може розплутати нитку Аріадни, яку дорослі заплутають між табуретками.

Автор Анно

Дата публікації: 11.12.2014