logo slogan

Подаруй дитині свято

Повернутись до попереднього перегляду

День народження та інші свята у Карпатах

День народження та інші свята у Карпатах

Хороший відпочинок це відпочинок душі, задоволення і нові враження, відпочинок тіла. Свята можуть бути різними: літні, зимові, сімейні або окремої особи... Та вони особливо приємні, коли ви можете розслабитися в одному місці і в будь-який час року.


Яремче в Українських Карпатах є одним з небагатьох місць в світі, де ви можете розслаблятися цілий рік. Майже все унікальне тут: повітря, природа та географія. Може здатися, що літні канікули в Карпатах не настільки привабливі, як в зимовий час, коли ви можете кататися на лижах або санках вниз з білих пагорбів, але це не так - цікаво мати відпустку чи відзначати свята тут в будь-який час року. Проте, давайте зупинемо наш вибір в деталях на літнє Яремче - це місце для сімейного відпочинку в Карпатах.

Справжнє задоволення відзначити будь-яке святе в Карпатах влітку!

Це гарне місце підкорить Вас напевно своєю невимовною природною красою, тому що природу краю так добре видно влітку, коли все зелене, сонце світить ясно і чисте гірське повітря наповнене ароматами запашних трав і квітів. Відпочинок в українських Карпатах у Яремче є воістину рай для любителів природи і просто тих, хто втомився від суєти і забруднених міст.

Але це місце славиться не тільки природою. Працьовиті гостинні власники будиночків та готелів подбали про ваші святкування влітку (і взимку, звичайно), щоб подорожі і свята тут були комфортними. Сучасні котеджі з усіма необхідними умовами доступні для відвідувачів у будь-який час року. Діти можуть грати на обладнаних дитячих майданчиках; дорослі можуть також отримати задоволення від катання на гірському велосипеді, плавання та риболовлі в штучному ставку і річці чи просто піти збирати гриби чи ягоди в екологічно безпечних лісах.

Допитливі гості мають можливість ознайомитися з місцевою культурою; вони можуть дізнатися традиційні мистецтва, такі як кераміка, Карпатської писанки та акварельний живопис.
Відзначайте важливі події у вашому житті в поєднанні з комфортом, тишею і спокоєм недоторканих гір та лісів. Це відмінна можливість зробити активний відпочинок в Карпатах влітку; Ви можете взяти участь у поході в гори пішки, займатися спортом, дихати чистим гірським повітрям. Увечері, після приємних подій дня, разом зі своєю родиною та гостями матиме можливість відпочити і набратися сил для наступного сповненого пригод дня!
"Карпати Оргсервіс" зробить все від нас залежне, щоб ви відзначили незабутні події незабутньо!!!

Відпочинок та святкування в Українських Карпатах взимку

Втомилися від неймовірної метушні, повсякденного шуму і неймовірно забрудненого великого міста? Пора шукати місце, де можна посидіти і провести час,відзначити важливі події та свята. Ніщо не є більш заспокійливим і приємним ніж чисте гірське повітря, мирний тріск дерева в каміні і відчуття відірваності від цивілізації. Відпочинок в Українських Карпатах це те, що потрібно втомленій людини, сім'ям або просто комусь, хто хоче, наприклад, незабутнє день народження.


Який гарний куточок природи, майже незайманий людською рукою! Який хороший відмінний вид на нескінченні гірські хребти, вражає своєю красою і спокоєм! Якщо ви хочете провести свою відпустку чи день народження, чи корпоратив або інші свята, ви не знайдете кращого місця ніж Карпати.
Відпочинок в Карпатах взимку немислимий без катання на лижах. Що теж буде гарним бонусом для вашого святкування чи подарунком винуватцеві свята.


Після гуляння по засніжених просторах можна відпочити в більярдній, подивитися фільм або відвідати справжню природу гір! Ви можете розслабитися і відпочити в сауні і може приготувати відмінні страви на кухні. Тобто Вам створені усі можливі умови для незабутніх святкувань.


Ми впевнені, що відпочинок в українських Карпатах в зимовий період повинен бути - просто веселим і зручним!

Джерело - http://mice.if.ua/ua

Дата публікації: 06.11.2017