logo slogan

Подаруй дитині свято

Повернутись до попереднього перегляду

День Народження на природі: У Простоквашино

День Народження на природі: У Простоквашино

Реквізит:

1. Плакат "Село Простоквашино".

2. Запрошення на День Народження з рекомендаціями.

3. Запрошення - пропуск в село.

4. Сумка листоноші.

5. Бандероль з загадками.

6. Бутерброди з ковбасою.

7. Паперові медалі для дітей.

8. Ватман.

9. Маркери.

10. Пазли на дану тематику.

11. Коробка для посилки.

12. Шапка.

13. Верьовки.

14. Канат.

15. Дитячі пляшечки.

16. Баночки з йогуртом і чайні ложки.

17. Кульки і феєрверк.

18. Призи.

19. Предмети для прикраси дерева.

Місце проведення – лісова галявина або будинок за містом. На будинку або між деревами потрібно протягнути великий плакат: "Село Простоквашино". Ведучий: Кіт Матроскін запрошує всіх дітей на свято в село. Для початку він пропонує всім познайомитися і оголошує маленький конкурс на представлення себе:

Конкурс "А ось і я".

Кожен з учасників повинен розповісти про те хто він, навіщо він сюди прийшов і привітати іменинника. За це ведучий дає кожному запрошення-квиточок, пропуск в село Простоквашино.

Після знайомства ведучий говорить дітям, що один з них, може стати листоношею Печкіним, але для цього потрібно знайти сховану на галявинці сумку листоноші. Той хто знайде сумку оголошується Печкіним, а в сумці виявляється велика бандероль для Шарика. Ведучий нагадує дітям сценку з мультика, коли Матроскін і Шарик не розмовляли один з іншим, а передавали один-одному листи. Ось і зараз бандероль є, а пса Шарика немає.

Конкурс загадок "Хто ж Шарик?"

У бандеролі виявляється ком паперу, згорнутий з безлічі папірців. У кожній загадка. Діти відгадують загадки розгортаючи папірці. Хто відгадає останню, той і є пес Шарик.

Загадки для конкурсу за мотивами мультфільму:

1. Хто говорив "Хто там"? (Галча Хватайка).

2. Хто витягнув Шарика з води, коли він займався фотополюванням? (Бобер).

3. На що перетворилася шапка Печкіна після пострілу по ній з рушниці? (В решето).

4. Як їв бутерброд Матроскін, в момент знайомства з дядьком Федором? (Ковбасою вниз).

5. Як звали корову Матроскіна? (Мурка).

6. Який дядько подарував мамі дядька Федора квіти по телевізору в новий рік? (Дядя з великими вусами).

7. Як називався пароплав на якому плавав дядько кота Матроскіна? (Адмірал Крузйнштерн).

8. Яка фабрика була у дядька кота Матроскіна? (Гуталінова).

Коли пес Шарик обраний, Матроскін пропонує дітям підкріпитися бутербродами з ковбаскою, але от є їх треба саме ковбасою вниз на язик і без рук. Найспритнішому та вмілому видається медаль від Матроскіна: "Самому спритному". І він оголошується Дядею Федором.

Матроскін оголошує конкурс на краще побажання імениннику. Потрібно побажати, щось одне - щастя, здоров'я, хорошу поведінку, слухатися батьків, отримувати відмінні оцінки і т.д. Іменинник всім дякує, а його мама оголошує, що приготувала за привітання всім сюрпризи, але вони всі перемішалися в шапці Пєчкіна. Шапка пускається по колу, в ній багато папірців, частина порожня, частина із зазначенням призів. Кожен з дітей по черзі дістає папірці, до тих пір, поки всі не будуть з маленькими пам'ятними призами.

Матроскін пропонує згадати, що у Дяді Федора в мультику були мама і тато і можна їх вибрати з присутніх тут батьків. Для цього потрібно перемогти в конкурсах:

Конкурс: "Вибір мами".

Всі діти годують своїх мам йогуртом з ложечки, хто швидше і акуратніше впорається із завданням, той і переміг. Мамі присуджується звання "мами Дяді Федора" і вона повинна заспівати з дітьми пісеньку "Якби не було зими", а дитині видається медаль: "найакуратніший".

Конкурс: "Вибір тата".

Хто з дітей швидше напоїть папу соком з пляшечки з соскою, той і переміг. Тато оголошується "Папою Дяді Федора" і повинен пограти з дітьми в "діставання машини з кучугури (перетягування канату)". А дитині присуджується медаль: "найшвидший".

Матроскін пропонує всім підкріпитися і запрошує всіх за святковий стіл. Після того, як діти перекусять можна пограти в рухливі ігри:

1. "Не боїмося ми кота".  Матроскін з дітьми грає в квача.

2. "Шарик і фотополювання". Діти грають у відому гру "фігура замри". Слова ведучого читаються на манер "Море хвилюється раз":

"Шарик готується раз,

Шарик прицілився два,

Готовий до полювання він - три,

Звірятка на місці замри!".

Кульмінацією свята послужить запуск куль або феєрверк. Ну і, на останок – торт. Його можна несподівано знайти під кущиком. Або навіть спорядити за ним пошукову подорож з картою.

Під кінець, дітям потрібно запропонувати прибрати галявинку у вигляді конкурсу на самого хазяйновитого. Матроскін розповість який він чистюля і акуратист, і як йому буде приємно, якщо дітки допоможуть прибратися в селі Простоквашино.

Автор Анна

Дата публікації: 05.08.2014