logo slogan

Подаруй дитині свято

Повернутись до попереднього перегляду

День народження "Маша і Ведмідь"

День народження "Маша і Ведмідь"

Зараз у дітей дуже популярний серіал "Маша і Ведмідь", і багато дівчат (а також хлопчиків) будуть раді, якщо їх день народження пройде в дусі пригод знаменитої парочки. Навіть якщо у вас немає можливості або бажання запрошувати аніматорів, організувати свято своїми силами не так вже й складно. Як основу для сценарію можна взяти сюжети улюблених серій вашої дитини і придумати по них конкурси. Нижче будуть приклади можливих ігор.

Для прикраси святкового приміщення підійдуть як картинки з героями мультфільму, так і елементи інтер'єру Мишкової хати (самовар, кубки, медалі). Призами можуть бути льодяники - червоні півники, маленькі іграшки - герої серіалу, шоколадні медалі та різні канцтовари із зображеннями Маші і Ведмедя, благо вибір в магазинах є.

Не забудьте скачати побільше пісеньок і звукових цитат з мультика.

Ведучий свята може зображати саму Машу, Ведмедя, Вовка або бути просто оповідачем, якому допомагатиме лялька Маша, надіта на руку.

Також можна влаштувати пошук захованих Машею секретиків за записками, діти дуже люблять шукати різні схованки.

Конкурси вибираємо на тему мультфільму.

Наприклад, популярна тема "Варення": можна влаштувати дегустацію - дитина із зав'язаними очима повинна відгадати на смак, з чого воно зварено (малина, полуниця, чорниця, вишня, агрус, яблука, абрикоси... чим більше у вас вдома різних банок, тим цікавіше).

На тему риболовлі: готуємо вудки (магнітні або з гачками) і рибок (пластмасових або саморобних, можна їх зробити з цукерок). І під пісню "Ловись, рибко!" влаштовуємо змагання, хто більше наловить.

Для розминки можна запропонувати танець на уважність "Ялинки-пеньочки". Коли мова про пеньочки, всі сідають, коли про ялиночки - встають.

Конкурс "Велике прання". Треба якомога більше лялькового одягу, носових хусток, шкарпеток (зрозуміло, чистих), тазики з водою і натягнута мотузка. Можна грати двома командами, якщо гостей не багато, то 3-4 дитини змагаються одночасно. Із загальної купи береться одна річ, гравець біжить до тазика з водою, де річ потрібно намочити, віджати, повісити і бігти за наступною. Коли речі в купі закінчаться, рахуємо - у кого їх висить на мотузочці більше, той і виграв.

Конкурс "Давай лікуватися". Тут можуть бути різні варіанти гри в лікаря: хто швидше забинтує іграшку, хто швидше пластиковим шприцом (без голки!) переллє воду з однієї чашки в іншу, хто знайде більше "таблеток" (різнокольорових цукерок-драже) в мішку гороху і т.п.

Під пісеньку "Про сліди" можна шукати серед розкладених карток пари з різних слідів тварин.

Також відомо, що Маша - велика любителька переробляти на свій лад відомі казки. Тому гра "Машині казки" буде також цікава для дітей. Найпростіший варіант - на смужках паперу надрукувати багато впізнаваних цитат (в одне-два речення) з різних казок, витягувати їх навмання і читати. Вийде кумедна історія.

Після всіх конкурсів гостям вручаються пам'ятні грамоти та призи.

І звичайно, торт для іменинника повинен бути відповідним.

Автор Анна

Дата публікації: 25.11.2014