logo slogan

Подаруй дитині свято

Повернутись до попереднього перегляду

День Народження для маленької принцеси або міжнародний саміт чарівниць

День Народження для маленької принцеси або міжнародний саміт чарівниць

У Короля і Королеви тридесятого царства народилася довгоочікувана донька. Всі жителі королівства влаштували справжнє паломництво до колиски новонародженої. Підлога палацу була завалена квітами, солодощами та подарунками. В День Народження свого первістка Король розіслав гінців у всі кінці світу запросити найвідоміших на той час чарівниць до малечі на хрестини.

Коли гінці повернулися, Король велів спорядити великий корабель (так було прийнято в тій державі) в святкове плавання.

У призначений час проголошення чарівниці зібралися біля трапа корабля...

Хід свята:

1. Розподіл ролей, костюми свята

Ролі семи заморських чарівниць особисто віддайте запрошеним на свято родичкам (подругам). Але тут є один важливий нюанс. Постарайтеся розповісти майбутнім чарівницям ще до свята, в чому полягатиме суть їх ролей, щоб вони могли підготуватися заздалегідь, а вже під час свята не відчували себе дискомфортно.

«Ідентифікатором» для чарівниць може послужити звичайна блакитна стрічка з написом, що повідомляє про її чарівний дар, одягнена через плече. Звичайно, добре було б зробити для чарівниць і «характерні» чарівні палички.

Король і Королева - звичайно ж, батьки іменинниці. Підтвердженням їх «королівських величностей» послужать корони, зроблені з простого жовтого картону.

Принцеса - сама винуватиця торжества. Можна прикрасити її головку маленькою діадемкою, ну і звичайно, одягнути в красиве «королівське» плаття!

Для принцеси можна встановити на почесному місці красиву колиску, прикрасити її квітами і повітряними тканинами (шифоном, тафтою, шовком). Можливо, малютка дійсно захоче відпочити. Та й до оригіналу казки ваше свято буде ближче!

2. Основна частина торжества 

Король і Королева зустрічають своїх гостей біля «трапу» корабля (на вході в місце святкування). Потім - запрошують зайняти свої почесні місця в банкетному залі.

Для чарівниць важливо виділити один, загальний столик, поближче до центру зали.

Ви знаєте, що згідно великої традиції, на перший День Народження принців і принцес прилітають з різних країн Чарівниці. Вони поспішають подарувати малюкові чарівний, казковий дар! Отже, зустрічайте! Чарівниці! (В зал входять чарівниці і йдуть до колиски іменинниці)

Чарівниця Снів: Я прилетіла з Великої Британії, щоб подарувати тобі незвичайний подарунок. Віднині ти будеш бачити тільки красиві, казкові сни. А ще - ти зможеш одним своїм дотиком полегшувати біль пораненим і страждаючим, даруючи їм глибокий зцілюючий сон!

Чарівниця Лісів: Сонечко моє! Я хочу подарувати тобі унікальну здатність, якою володіють лише жителі Швейцарських лісів. Віднині ти зможеш розмовляти з птахами і тваринами. Ти будеш розуміти, про що вони говорять!

Чарівниця Милосердя: Мила принцеса! Я хочу подарувати тобі такий потрібний у житті дар - доброту людську, на яку здатні лише слов'яни. Відтепер ти не зможеш бути байдужою до людського горя і біди, не зможеш пройти повз жебраків і сиріт.

Чарівниця Краси: Дитя! Я хочу подарувати тобі сліпучу красу, якою володіють лише дівчата тропічних островів. Вона послужить тобі хорошу службу в життя (в поєднанні з твоїм добрим серцем)!

Чарівниця Розуму: Радість моя! Я хочу тобі подарувати незвичайний дар - можливість відрізняти правду від брехні. Дарую тобі крапельку великого розуму мислителів Греції. Відтепер мудріше тебе не буде нікого на світі!

Чарівниця Голосу і Чарівниця Танцю: Ми разом, люба принцеса, хочемо подарувати тобі казковий талант. Твій спів будуть прилітати послухати навіть птахи. А тому, як ти танцюєш, будуть приїжджати повчиться всі заморські принцеси!

Зла чаклунка…

Ага, свято в самому розпалі! Я вчасно! Встигну вручити королівській дочці свій подарунок! Дочка Короля! За те, що твої батьки забули запросити мене на свято, ось тобі мій дар: відтепер на твоєму красивому обличчі буде купа бородавок, доброю ти будеш тільки по святах, голоси тварин і птахів ти будеш розрізняти тільки в своїй країні, співати і танцювати ти зможеш тільки ночами, ну і я, власною персоною, щоночі буду приходити в твої казкові сни!

Королева (звертається до чарівниць): Дорогі мої, добрі Чарівниці! Допоможіть зупинити злу чаклунку!

Чарівниці: Ми б із радістю! Але не маємо ми сил проти її чаклунства! Допомогти вам зможуть тільки люди!

Гості: Ми готові! Розкажіть як? 

Чарівниця Розуму: Сила старухи захована он у тій дерев'яній скриньці-кораблику. Її охороняють ведмідь і качка. Потрібно розкрити сундучок і випустити звідти веселку. Але зробити це можна лише розумом. І тільки всім разом! Чарівниці Голоси і Танцю: Щоб перемогти качку, потрібно всім разом станцювати «Танець маленьких каченят». Пам'ятаєте? А ще - підспівувати пісеньку і говорити: «Кря! Кря!». Готові? Ми допоможемо! Чарівниця Лісу: Які молодці! Ну а ведмедя перемогти допоможу я! Всі, напевно, знають, що ведмедики дуже люблять мед? Мед вони люблять, а ось бджіл - бояться! Діяти будемо так. Хтось буде відволікати ведмедя медом, а всі інші - зображувати бджіл. Полетіли! Чарівниця Милосердя: Ну а відкрити сундучок можу я! Але в ньому теж прихована таємниця! Він відкриється тільки тоді, коли кожен з вас скаже добре слово на адресу Злої Чаклунки. Тільки зробити це потрібно щиро! Постарайтеся!

Зла чаклунка.

Ой! Ой! Що це? Куди поділася моя сила? Зникаю я! Розчиняюсь! (пішла).

Чарівниці:

Чарівниця Краси (вносить торт з 1 свічкою): Нам вдалося перемогти зло! Зла Чаклунка ще 100 років нікому не буде псувати настрій! Вона буде жити в зачиненій башті!

Ну а тепер святковий стіл

Автор Анна

Дата публікації: 10.11.2014