logo slogan

Подаруй дитині свято

Повернутись до попереднього перегляду

День народження для дівчинки - "маленький кондитер" 6-8 років

День народження для дівчинки - "маленький кондитер" 6-8 років

Якщо Ваша дочка любить допомагати Вам на кухні, а ще більше - ласувати солодощами, запропонуйте їй організувати на День народження для всіх її подружок «Веселу кондитерську».

Для такої гри знадобиться простора кухня, великий стіл і милі аксесуари кондитера: шапочка, фартух, книга з смачними рецептами.

У цьому сценарії Дня народження дівчинки 6-8 років назвемо іменинницю гарним ім'ям Аліса. Їй відводиться незвичайна роль - бути господинею «Веселої кондитерської». Організатором і ведучою на цьому дитячому святі буде мама Аліси.

Запрошення

Надихнути і здивувати гостей перед таким незвичайним святом просто необхідно! Тому і запрошення в «Веселу кондитерську» має бути особливим! Листівка у формі тістечка і загадковий текст запрошення на дитячий день народження:

Ти любиш солодощі? Ти коли-небудь в мріях відвідувала фабрику, на якій роблять цукерки, різні льодяники і смачне тістечко, де цілі гори з полуничного джему і повітряного крему, де пахне шоколадом і сяє мармеладне сонце? Хочеться заглянути хоч одним оком в кондитерську, де роблять найсмачніші в світі тістечка? Аліса запрошує всіх своїх друзів в свою «Веселу кондитерську» в свій День народження!

Оформлення та аксесуари

Основна частина свята проходитиме на кухні, тому необхідно прибрати все зайве, приготувати необхідні красиві чашечки, формочки, салфетки, тарілки з кондитерськими заготовками, солодкими прикрасами, фруктами і т.д. Для натхнення розвісьте красиві картинки тістечок. Обов'язково виготовте велику вивіску «Весела кондитерська». Чаювання можна оформити у вітальні і використовувати для натхнення ідеї з книги «Аліса в країні чудес».

Кожному юному гостеві підготуйте красивий фартушок і ковпачок кондитера. І кожному красивий іменний диплом кондитера. Подбайте про те, що, дивлячись на смачні картинки та інгредієнти, дітям захочеться перекусити, попити. Заздалегідь приготуйте солодкі закуски, фрукти і напої. Важливою частиною приготування солодкого частування стане чарівна книга кулінара, яка може стати пам'ятної книгою з побажаннями та фотографіями.

На аркушах можна розташувати серед різних найпростіших солодких рецептів фотографії іменинниці і її друзів. Краще вибирати несподівані і забавні знімки, в тому числі зовсім давні. Подружки можуть залишити в цій книзі свої коментарі під фотографіями.

Сценарій дитячого свята

Поки батьки мило розмовляють у вітальні, яка скоро стане «Веселою кондитерською», діти перетворюються на маленьких кондитерів і чаклують над частуванням для своїх відвідувачів кондитерської. Усім процесом готування ненав'язливо керує одна з мам - господиня даної кухні.

Іменинниця Аліса зустрічає всіх своїх подружок і змовницьки відводить їх на кухню, де вручає кожній дівчинці красивий ковпачок кондитера і фартух. Для цієї гри слід спеціально зшити однакові ошатні аксесуари кондитера, щоб кожна дівчинка могла забрати їх з собою на пам'ять.

Мама:

- Ось чарівна книга кондитера. Давайте складати наше меню, яке ми будемо готувати. Почнемо з самого головного блюда, яке зазвичай роблять для іменинника. Я вам покажу картки з малюнками, а ви спробуйте відгадати назву головного блюда, яке роблять для іменинника.

Мама викладає на стіл картки з малюнками: торбинка, обруч, резинка, тарілка.

- Щоб відгадати, вам потрібно скласти перші букви цих слів разом. Хто перший це зробить, шукає рецепт в книзі кондитера.

Відгадка: торт.

- І так, шукаємо рецепт іменинного пирога в чарівній книзі кондитера. І давайте ще виберемо щось для нашого меню, яке ми сьогодні приготуємо.

Дівчата вибирають 3-4 простих блюда, які можна приготувати протягом години. Дівчаткам можна довірити: вибирати і мити фрукти, діставати з холодильника продукти, розбивати яйця, перемішувати, насипати, наливати, намазувати крем, прикрашати блюдо.

Поки мама виконує якісь складні операції, дівчатка можуть розглянути чарівну книгу кулінара, залишити там свої коментарі, підписи, побажання, малюнки. І можна провести кілька ігор.

Розвиваючі ігри для дітей під час приготування частування.

Побажання

На розсипаному рівним шаром борошні дівчатка малюють свої побажання іменинниці Алісі в картинках, буквах, цифрах.

Готуємо сувеніри для гостей кондитерської

Подружки збирають намисто, браслети з макаронів різної форми, розфарбовують гуашшю. Можна прикрашати рамочки для фото, приклеюючи макарони по краю.

Фестиваль кондитерів

Кожна учасниця отримує основу для тістечок і готує свій шедевр, застосовуючи всю фантазію. В якості основи можна взяти готові тарталетки. Для прикрас використовуються фрукти, збиті вершки, готові кондитерські прикраси, шоколад, горіхи. Але для участі у фестивалі потрібно обов'язково придумати назву своєму творінню.

Чаювання в «Веселої кондитерської»

Коли всі страви готові, юні кондитери несуть частування своїм гостям - батькам. Кожна дівчинка розповідає про своє тістечко маленьку історію, знайомлячи всіх зі своїм творінням. Після цього всім кондитерам вручаються дипломи, а для іменинниці урочисто вноситься пиріг зі свічками.

Продовжити вечір можна грою в фанти, в ході якої і батьки, і діти виконують що-небудь для Аліси.

Автор Анна

Дата публікації: 25.11.2014