logo slogan

Подаруй дитині свято

Повернутись до попереднього перегляду

День народження дитини 5 років: Смішарики для хлопчиків і дівчаток

День народження дитини 5 років: Смішарики для хлопчиків і дівчаток

«Смішарики» - один з тих мультфільмів, шанувальниками якого є не тільки діти, але й дорослі. Жодна дитина у віці 5 років не залишиться байдужим, якщо побуває на святі, присвяченому цим чарівним мультяшним героям.

Ідея: провести День народження дитини так, щоб і їй і її гостям було комфортно, весело і цікаво.

Цілі:

- Створити атмосферу творчості;

- Залучити кожного маленького гостя до участі у цих заходах;

- Сприяти розвитку інтересу до уважного перегляду улюбленого мультяшного серіалу;

Дрес-код: Можна домовитися з батьками дітей, що кожен сам робить собі костюмчик. А можна зробити для всіх дітей маски персонажів мультсеріалу «Смішарики», і кожна дитина сама вибере, ким вона бажає бути.

Атрибутика: обов'язково має бути багато повітряних кульок - бажано тих же кольорів, що й самі герої в Смішариках; потрібно розвісити всюди метеликів (наприклад, на шторах) - їх можна вирізати з кольорового паперу; сачок, дитяче відерце, телескоп (можна іграшковий), кактуси.

Призи та подарунки: Жоден День народження не обходиться без подарунків. Для свята в цьому стилі добре підійдуть подарунки та упаковки для них, пов'язані як-небудь з повітряними кулями.

Імениннику, наприклад, можна покласти подарунок в повітряну кульку - це дуже оригінальний і сучасний варіант упаковки подарунка, а як приємно здивована буде дитина!

Якщо ж подарунок покладений в коробку, то прив'язаний до неї букет кульок зробить подарунок незвичайним.

Також потрібно підготувати маленькі призи для конкурсів - це може бути все, пов'язане з героями «Смішариків»: кіндер-сюрпризи, наклейки, фігурки, магніти та ін.

Святковий торт: прикрасити фігурками смішариків, зробленими з мастики - такий торт справить враження на всіх гостей.

Конкурси та ігри:

1). Який предмет кому з героїв Смішариків може належати?

- Перо і чорнильниця

- Бантик

- Граблі

- Фантики

- Кактус

- Лейка

- Кулінарна зошит

- Гучний ключ

- Телескоп

- Карта зоряного неба

- Плед і газета

- Морквяне варення

2). «Намалюй Смішарика». Дітям пропонується намалювати свого улюбленого героя мультфільму, але не на папері, а на повітряній кулі маркерами.

3). «Їстівні-неїстівне» - стара, всім відома гра. Для неї краще взяти повітряну кульку, а не м'ячик (як це прийнято).

4). Конкурс на влучність - хто закине з певної відстані більше цукерок у відерце.

5). Танцювальний конкурс. Ведучий показує різні рухи, а учасники повинні повторювати (бажано часто міняти музику).

6). «Метелики» - конкурс з побажаннями. Метелики в інтер'єрі служать не тільки прикрасою, саме вони знадобляться для даного конкурсу. Зі зворотного боку кожного метелика потрібно заздалегідь написати завдання: заспівати пісеньку, вимовити скоромовку, відгадати загадку, пострибати на одній ніжці і т.п. Дитина вибирає будь-якого вподобаного метелика, ведучий зачитує завдання - дитина повинна його виконати.

7). «Сеанс телепатії». У конкурсі беруть участь пари: хлопчик-дівчинка. Хлопчик повідомляє ведучому на вушко, що б він подарував своїй дівчинці з пари. А вона намагається здогадатися, що це. Дівчинка повідомляє вголос, що б вона зробила з цим подарунком (наприклад, поставила у вазу, або з'їла). У кого станеться збіг - тій парі призи.

8). «У темряві» - дитина із зав'язаними очима повинна визначити, що за іграшку їй дадуть. Іграшки для кожної дитини не повинні повторюватися (щоб дитина заздалегідь не знала).

Веселого вам свята!

Автор Анна

Дата публікації: 05.08.2014