logo slogan

Подаруй дитині свято

Повернутись до попереднього перегляду

Чому відзначають день народження?

Чому відзначають день народження?

День народження – це свято до якого вже всі звикли і сприймають його святкування як належне. Його дуже люблять, особливо діти. День народження – це день радості, подарунків, смаколиків.

Але чи задумувались ви звідки взялося це свято? Хто і коли придумав, що цей день варто святкувати?

Почали святкувати день народження приблизно 4 столітті тому.

До 16-го століття ставлення до такого дня як день появи на світ було більше байдужим. Цей день не вважався святковим. Люди, зазвичай, святкували день імені, а не день народження. Але у роки Реформації з’явилась ідея влаштовувати свято не у день Святого, а у свій власний день – день свого народження. З тих часів і почалося святкування цього дня. Спочатку святкувались лише дні народження осіб царської крові, пізніше стало «модним» святкувати дитячі дні народження.

Наша історія згадує про перші святкування днів народжень тільки у 19-му столітті. Більш поширеним воно стало після заборони святкувати іменини, так як вони прямо були пов’язані з християнством.

Чому святкується день народження?

Раніше вік не мав таке велике значення, як зараз. Багато хто і не знав скільки йому років. Поступово це змінювалось, у людей з’явилися календарі, вони почали відслідковувати всі дати. У людей з’явились документи (паспорти) де вказувався рік народження. в сьогоденні вік людини має велике значення. У відповідному віці дитина йде до садочку, школи, отримує паспорт, йде на службу в армію і так далі. Багато головних подій у житті залежать від віку. Тому ставлення до віку зараз дуже відрізняється від історичних фактів (як наші предки ставились до свого віку). Звісно, дорослі не завжди радіють своєму дню народженню, вони вже сприймають це з сумом. Але для дітей це безумовно свято і радість. Адже вони стали дорослішими на рік, для них це так важливо! Тому цей день дуже важливо святкувати, дарувати дитині радість.

Автор Анна

Дата публікації: 08.04.2014