logo slogan

Подаруй дитині свято

Повернутись до попереднього перегляду

Чому люди не люблять свій день народження?

Чому люди не люблять свій день народження?

Звісно, серед дітей рідко коли зустрінеш таких, що не люблять свій день народження. Але ж діти виростають, і стають дорослими. Чи задумувались ви над тим, що всі страхи і не любов до свят чи якихось інших подій, тягнуться в людей з дитинства? Розглянемо ситуації, через що люди можуть не любити таке чудове свято, як день народження. можливо ця стаття допоможе уникнути такої ситуації з вашою дитиною, коли вона виросте.

Звідки йде таке ставлення до дня народження? Що ховається за його негативним сприйняттям?

Стародавні люди вірили, що прихід в цей світ - це свято і, що в день народження до людини приходять волхви. Вони роблять подарунки - на початку життя на все життя, в день народження на рік. І кожен новий рік вони приходять і дивляться, як ми розпорядилися їх подарунками, що спожили на користь, що ні. Так це чи ні, достеменно невідомо, але, швидше за все, в нашій глибокій пам'яті є неясне відчуття очікування чогось чарівного.

Також день народження символізує власне поява на світ, прихід у цей світ, відродження, закінчення одного циклу і початок іншого. Виходить, що це дуже важливий день.

Що ж може ховатися за негативним ставленням до свого дня народження?

1. Глибинне неприйняття себе.

Символічно негативне ставлення до дня свого народження може означати відповідне ставлення до себе, до своєї появи в цьому світі, і очікуванню неприйняття себе світом, найближчими людьми. Це відношення зазвичай не усвідомлюється, але по-своєму впливає на багато сфер життя. Така людина недолюблює себе і схожа на маленьку скривджену дитину, яка постійно сподівається на те, що коли-небудь нарешті її полюблять і приймуть.

Як правило, базові прийняття чи неприйняття себе закладаються в залежності від тих почуттів, які відчували до дитини її батьки. Наскільки вона була бажаною? Якими почуттями супроводжувався час вагітності? Як протікала поява дитини на світ? Чи була вона святом або однією великою неприємністю? Всі ці моменти впливають на базове прийняття чи неприйняття себе.

2. Образа на близьких

Друга можлива причина нелюбові до свого дня народження логічно випливає з першої. Якщо у дитини, а потім і у дорослої людини виникає сильна образа на батьків, особливо на матір, то це також може емоційно зв'язатися з моментом своєї появи на світ. Адже народження дає мати, і якщо є на неї сильна образа - відповідне ставлення може перейти і на саме сприйняття народження. І вже далі по ланцюжку може впливати на ставлення до свого дня народження, розуміємо ми джерело такого ставлення чи ні.

3. Боязнь змін

Оскільки день народження символізує закінчення одного циклу і початок нового, а також відродження, то логічно буде припустити, що людина, не любляча своїй день народження, можливо, буде зазнавати труднощів в оновленні багатьох аспектів у своєму житті. Їй складно закінчити одне і почати інше, вона постійно буде намагатися нескінченно тягнути щось старе, складно приймати рішення, які понесуть зміни у житті, робити важливі вчинки. Утримуючи старе неможливо приймати нове, змінюватися.

4. Емоційне блокування

Атрибут будь-якого свята - це яскраві і сильні емоції і почуття. У нашому ж випадку, людина в силу якихось причин блокує прояв цих емоцій. Можливо, в якихось ситуаціях сильні емоції все ж будуть прориватися, але не настільки яскраво, як в більш сприятливих умовах.

Усвідомлюючи наслідки свого ставлення до дитини набагато простіше зрозуміти її поведінку у майбутньому. Тож будьте уважні до своїх малят, любіть і балуйте їх в дні народження і в повсякденному житті, тоді вони виростуть щасливі.

Автор Анна

Дата публікації: 01.12.2014