logo slogan

Подаруй дитині свято

Повернутись до попереднього перегляду

9 підказок для дитячого дня народження

9 підказок для дитячого дня народження

Для кожної дитини дуже важливим є питання : «Скільки тобі років ? » Діти з нетерпінням чекають свого дня народження, коли стануть на рік старшими. Перед батьками ж постає зовсім інше питання: чи варто відзначати дитячий день народження? І якщо відзначати, то як?

Дитині важливо відчувати, що ви її любите, тому підберіть цікавий варіант свята і ні в якому разі не ігноруйте черговий день народження крихітки. Щоб хоч трохи допомогти вам у цій нелегкій справі, ми підготували 9 підказок.

Райдужні дні

Відзначайте «райдужні» дні народження - за кольорами веселки. Перший - Червоний День Народження. Оформіть квартиру червоними кульками, стрічками, попередьте гостей, щоб приходили в одязі червоного кольору. Прикрасьте стіл червоними серветками. Замовте торт з червоними кремовими трояндочками і цукерками в червоних обгортках. Потім проведіть Помаранчевий День Народження. А коли дитині виповнитися 3 рочки, вона вже сама зможе запросити гостей на свій Жовтий День Народження.

Веселі побажання

Виріжте з кольорового картону картки у вигляді метеликів або сердечок. На них кожен гість напише побажання імениннику. Можна нанизати їх на стрічку і повісити в дитячій кімнаті.

Фотомить

Запрошуючи гостей, попросіть захопити свої дитячі фотографії. При вході нехай опустять їх у спеціальну коробку. Коли всі зберуться, запропонуйте витягувати по одній фотографії та вгадувати героя, зображеного на знімку. Потім розкладіть на столі знімки рідних малятка і його самого. Постарайтеся з'ясувати, на кого він все - таки схожий.

Дерево бажань

Вирішили святкувати день народження на природі? Тоді спеціально для іменинника прикрасьте святкове дерево. Нехай на ньому разом з плодами будуть висіти найщиріші побажання карапузові і його батькам.

Стінгазета «Привіт, я народився !»

Мама і тато спостерігали за малюком увесь рік, фотографували, як він їсть, спить, грається, як вчиться повзати і ходити. До дня народження всі знімки можна використовувати для створення святкової стінгазети.

Кольорова галявинка

Прикрасьте кімнату іменинниці невеликими букетиками в маленьких вазочках. Вони наповнять кімнату ароматом і створять казкову атмосферу. Будиночок принцеси готовий!

Аніматор

Запросіть на свято клоуна або улюбленого героя мультфільму, якщо, звичайно, винуватець торжества вже ходить в садок (маленьку дитину аніматори можуть налякати). Кілька конкурсів та весела гра створять гарний настрій всім гостям.

Іменна казка

Цей подарунок справить незабутнє враження на дитину. Така казка допоможе малюкові повірити у свою унікальність. Можна зробити казку в електронному вигляді і навіть через багато років знову переглянути і згадати чудові дні.

Веселе оголошення

Роздрукуйте оголошення , на якому напишете "відірви собі трошки гарного настрою" . Кожен гість піде додому з настроєм.

Автор Марія Білуха

Дата публікації: 14.01.2014