logo slogan

Подаруй дитині свято

Антошка

Антошка

Час роботи: 10.00 - 20.00

Адреса: Детский магазин "Антошка" Ул. Пирогова, 39, ТЦ «Анастасия»

Телефони: (0432) 509-131, (067) 518-19-54

Місто: Вінниця

Сайт закладу: antoshka.ua/rasprodazha-igrushek.html

Подібно дитині, «Антошка» весь час змінюється і вдосконалюється, але головне залишається незмінним: дітей він радує і дивує, а для батьків - вірний помічник, який допомагає виростити дітей здоровими і щасливими!

Сучасний «Антошка» не міг не рахуватися з новими потребами своїх покупців в способі вибору товарів і здійснення покупок. І в 2013 році відкрився інтернет-магазин, в якому зібраний весь торговий ряд, представлений в роздрібній мережі «Антошка», плюс надана можливість вибрати і отримувати товар, не виходячи з дому. Асортимент інтернет-магазину постійно оновлюється, як і в магазині роздрібної мережі.

«Антошка» має постійних іноземних та вітчизняних партнерів, з якими співпрацює вже понад 11 років. Основною перевагою продукції є її висока і сертифікована якість. Ви можете отримати кваліфіковану консультацію по телефону. Це значно заощадить сили і час. Оформити замовлення - легко і просто. Доставка може бути здійснена в будь-яку точку Вашого міста. Ми сподіваємося, що наш інтернет-магазин полегшить вибір і пошук потрібних речей, а простий і зручний інтерфейс допоможе в цьому. Ми завжди раді своїм клієнтам.

Нажаль, ще ніхто не залишив відгук про цей заклад. Станьте першим!

Антошка


Повернутись до результатів Обрати заклад
Babyevent.com.ua