logo slogan

Подаруй дитині свято

Event-агентство «HollyWood»

Event-агентство «HollyWood»

Час роботи: 9.00 - 22.00

Адреса: вулиця Миколи Оводова, 48

Телефони: (0432) 57-77-11 (063) 836 06 09 (067) 70-777-05

Місто: Вінниця

Сайт закладу: www.event.vn.ua/

Діти це квіти життя. Це найменші цінителі щастя і веселощів. У дітей розвинена фантазія, они живуть в своєму світі, де мешкають казкові герої і завжди панує мир і спокій. Малюки вірять в чудеса і чари, яке, на їхню думку, не закінчиться ніколи.

Якщо ви хочете порадувати свого малюка, то подаруйте йому свято, яке запам'ятається надовго. Event-агентство «HollyWood» може допомогти Вам у цьому. Наш кваліфікований колектив здатний подарувати дитині радість і неймовірний захват від проведеного свята. Ми ретельно продумуємо концепцію свята, враховуючи побажання батьків, вікову категорію і, звичайно ж, захоплення та інтереси самих дітей. Веселі клоуни, мультяшні герої та інші казкові герої принесуть радість Вашим діткам і запалять на їхніх обличчях посмішки.

Ми ставимося відповідально до кожного заходу, адже діти - це найчесніші і вимогливі клієнти, які ніколи не обдурять і завжди дадуть об'єктивну критику. Тому ми створюємо для них унікальні сценарії, завдяки яким малюки можуть від душі посміятися і порадувати цим своїх батьків.

Наші сценаристи і педагоги враховують навіть форс-мажорні ситуації, і складають сценарій відповідно. Ми пропонуємо незвичайні сценарії для дитячих свят, які розроблені спеціально для різних вікових категорій.

Організація дитячих свят - це клопітка робота, потрібно враховувати всі деталі, і батьки не завжди в силах придумати оригінальний свято, щоб порадувати своє чадо, саме для цього і було створено наше Event-агентство «HollyWood». Проведення дитячих свят - це наш коник. Ми із задоволенням надамо аніматорів на дитяче свято і зможемо організувати такий захід, який надовго запам'ятається не тільки дитині, але і його батькам.

Даруйте тільки радість і щастя своїм діток, а ми Вам, звичайно ж, допоможемо в цьому!

Нажаль, ще ніхто не залишив відгук про цей заклад. Станьте першим!

Event-агентство «HollyWood»


Повернутись до результатів Обрати заклад
Babyevent.com.ua