logo slogan

Подаруй дитині свято

Арт-Хата "Жукіно»

Арт-Хата "Жукіно»

Час роботи: 9.00 - 18.00

Адреса: г. Умань, ул Европейская 15, ТЦ «Панорама», 1-й этаж

Телефони: (096)991-66-02 (068)033-94-53 (063)961-27-23 (063)788-71-26

Місто: Умань

Сайт закладу: www.zhukino.com.ua/

Арт-Хата "Жукіно» - місце, де народжуються креативні ідеї


Наше агентство свят працює в Умані вже більше 10 років. Це сімейне підприємство, відоме своїми романтичними весіллями, незвичайним оформленням різних подій, творчим підходом до будь-якого свята. Ви напевно бували хоч на одному весіллі в Умані, проведеної нашою чарівної ведучої Людмилою, або захоплювалися незвичайним оформленням святкових залів, магазинів і вітрин. А ще в нашій Арт-Хаті є веселі дівчата-аніматори, які обожнюють грати з дітворою і готові перетворити будь-який дитяче свято в Умані в захоплюючу пригоду.

Ми завжди працюємо з повною самовіддачею і вкладаємо душу в усі деталі Вашого свята, тому що знаємо - в святах не буває дрібниць. Це як скласти унікальний пазл - кожен фрагмент повинен бути на своєму місці. Тільки так народжується ідеальний свято, коли всі - від шрифту в запрошень листівках до кольору серветок при оформленні банкетного залу витримана в одному стилі.

Ми щиро віримо в те, що займатися улюбленою справою - це удача. А коли наша робота приносить радість людям, осяває світлом очі дітей, дарує посмішки, дивує і захоплює - це щастя!

Заходьте в нашу Арт-Хату на вогник - ми завжди раді і постійним клієнтам, і новим замовникам!

Нажаль, ще ніхто не залишив відгук про цей заклад. Станьте першим!

Арт-Хата "Жукіно»


Повернутись до результатів Обрати заклад
Babyevent.com.ua